Gewijzigde openingstijden tijdens Carnaval Maandag 4 februari - Onze kantoren zijn gesloten Dinsdag 5 februari - Kantoor Venray is geopend van 10.00 - 13.00 uur. - De kantoren te Wanssum en Well zijn gesloten. Het is tijd voor de Rabobank Kom niet te vroeg naar De Wis; de kinderen kunnen pas om 10.00 uur naar binnen. Om 9.50 uur en om 14.00 uur wordt er gebrigadierd. We willen de mogelijkheid bieden aan Castenrayse kinderen, in de basisschoolleeftijd die niet bij ons op school zitten, om deel te nemen aan het tweede gedeelte van de carnavalsviering van 13.00-14.00 uur). Wilt u uw kind hiervoor in aanmerking laten komen dan kunt u telefonisch contact opnemen met Femke van de Laar. Samen bespreken we dan de mogelijkheden, zodat het voor iedereen een fijn feest wordt. Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! donderdag 24 januari wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren op donderdag tot 9.00 u. Uiteraard sparen we verder voor de speelplaats.De opbrengst van deze actie komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. Op donderdag 24 januari hebben de leerlingen vrij. De leerkrachten zijn echter vanaf 8.30 u. aanwezig i. v. m. een studiedag. Studiedag leerkrachten Donderdag 24 januari heeft het team een studiedag ingepland. Op deze dag gaan wij ons richten op het onderwerp creativiteit. Onder leiding van leerkrachten van de Hogeschool Arnhem gaan wij zelf aan de slag met tekenen en handvaardigheid. De leerlingen hebben die dag vrij. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' Rabobank 21 Het is tijd voor Carnaval

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 21