R.K. Basisschool 'De Stek Castenray Finale Technopromo In de maanden november en december hebben de kinderen van groep 7 en 8 zich, in het kader van techniek, verdiept in het ontwerpen van speeltoestellen. Aan deze opdracht, gesteld als prijsvraag vanuit Technopromo, werd intensief gewerkt. De speeltoestellen moesten aan verschillende eisen voldoen. Denk hierbij aan veiligheid, afmetingen en aantrekkelijkheid. Het ontwerp van Stan Bongers en Kenny Bartels werd opgestuurd. Met succes. Met dit ontwerp heeft basisgroep 4 zich in de finale geplaatst. Op vrijdag 22 februari zal de finale plaatsvinden. Jeffrey Classens en Ilona Duijkers zullen ons dan vertegenwoordigen. Zij mogen het speeltoestel op schaal na gaan maken met 'echte' materialen. Het winnend ontwerp wordt gemaakt en geplaatst. Wij wensen Jeffrey en Ilona veel plezier en succes toe. We zijn zeer trots op onze basisgroep 4! Inzamelen Cartridges Vanaf heden kunt u bij ons op school geen cartridges meer inleveren. Het recyclebedrijf heeft aangegeven geen vergoeding meer te geven voor de ingezamelde cartridges. Bovendien zal er een inzamelvergoeding van de school gevraagd worden van 45 euro per ophaling. Algemene informatieavond Noteert u alvast in uw agenda? Op woensdagavond 9 april organiseren wij een informatieavond over de zorgstructuur op basisschool 'De Stek'. T.z.t. ontvangt u hierover meer informatie. Oberen De ouders van onze school zijn weer aan de beurt om te oberen in 'De Wis' en wel op vrijdagavond 25-01-2008 met het aldwieverbal. Van elk van de onderstaande kinderen is één van de ouders aan de beurt: Stan Bongers ,Roel Janssen, Jeffrey Classens Nando van Motman, Nick Classens, Brian Sommers, Nina Classens. Ons verzoek is Ouders van de kinderen met een achter de naam s.v.p. om 20.00 uur aanwezig zijn. De andere ouders om 21.00 uur. Wanneer u niet kunt deze avond zou u zo vriendelijk willen zijn om zelf voor vervanging te zorgen. Alvast bedankt voor uw hulp! Ouderraad Basisschool 'De Stek' Carnaval Het is bijna zover, carnaval staat weer voor de deur. We vieren dit in "De Wis" op vrijdag 1 februari a.s. van 10.00 tot 14.00 uur. Let op: de schooltijden zijn anders!!!! Ook dit jaar gaan wij weer samen ervoor zorgen dat het een spetterend carnavalsfeest wordt. En natuurlijk zijn de kinderen van groep 1 hiervoor ook van harte uitgenodigd. De kinderen van groep 3 t/m 8 verzorgen een optreden voor alle andere kinderen na het uitkomen van de prins(es). De bedoeling is dat de kinderen dit optreden buiten school oefenen. De leerkracht van de groep beoordeelt of het optreden kan plaatsvinden tijdens de carnavalsviering. Tussen de middag krijgen de kinderen een lunch aangeboden door carnavalsvereniging "De Schanseknuppels". 20

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 20