DorpsUacl voor Caslenray KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a @571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 @571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr.04 23 januari 2008 Zaterdag 26 jan. - 19.15 uur: Jaardienst Willem Classens en Petronella Rongen Nella Classens-Janssen en Geert Classens Overleden ouders Strijbos-Cleven en Hay Verhaegh Overleden ouders Jan en Dien Jakobs-Smits Misdienaars: Casper, Suzan, Luc, Jessie Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 Aan het begin van ieder jaar organiseren de gezamenlijke kerken in Nederland de actie "Kerkbijdrage" voor de eigen parochie. Dat is dit jaar niet anders. In onze parochie zal deze actie gehouden worden in de periode van 24 januari t/m 2 februari. Vanaf donderdag 24 januari a.s. kunt u, zoals gebruikelijk, een van de vrijwilligers, die deze actie verzorgen, bij u aan de deur verwachten om de enveloppe met alle informatie aan u te overhandigen. Er wordt naar gestreefd om het door u in te vullen formulier vóór zondag 3 februari weer bij u op te halen. De ophalers zullen het op prijs stellen, als u de enveloppe met het ingevulde formulier dan klaar hebt liggen. Wij zeggen u bij voorbaat dank voor uw medewerking. Het Kerkbestuur. REDACTIONEEL. Abonnementen. De prijs van een abonnement op dorpsblad De Schans wordt in 2008 niet verhoogd en blijft dus 11,00. Wij vragen u dringend uw abonnement zo spoedig mogelijk, doch vóór 1 februari, te voldoen. Dit kan door overboeking naar bankrek. nummer 13 87 93 867 t.n.v. De Schans, Castenray of contant in een envelop voorzien van naam en adres bij Hay Strijbos, Campagnestraat 8 in de brievenbus. De postabonnees zijn geïnformeerd over de kosten van een abonnement. Wij vragen u het bedrag van 62,92 zo spoedig mogelijk te voldoen zoals aangegeven in de brief. ACTIE KERKBIJDRAGE i - §®G)aGe

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1