6. Verkeersouder: vorig jaar een consumptie in de Wis gekregen, dit is voor de Carnavalsvereniging te duur, we willen voorstellen om ipv 2 consumpties bij de Koster, 1 consumptie bij allebei de plaatsen te geven. Misschien kan de vergoeding ook iets omhoog, dit is al jaren hetzelfde. Er zijn alvast 6 personen die mee komen helpen. Er worden weer kielen van de KO gevraagd. De schoolprins(es) mag ook weer meedoen als ambtenaar bij de jeugdboerenbruiloft op dinsdag. Als alternatief mag de voorleeskampioen dit doen. - Er zijn geen aanmeldingen. Zie verder punt 9. 7. Punten onderwijsteam: - Alles is al besproken 8. rondvraag met team: - Riet bedankt de OV voor de bloemen met haar verjaardag. - Worden de trottiortegels weer gebruikt? Ja, deze worden weer in de speelplaats gebruikt in 2009. - De ouders moeten de kinderen regelmatig aanspreken dat vernielingen op school absoluut niet kunnen!! - Kan er doorgegeven worden aan Maria als er onderling geruild wordt met tuinonderhoud, zodat dit dan nog in de Schans vermeld kan worden?; dit komt in de brief. 9. Algemene punten zonder team: - Verkeersouder, Yvonne wordt nog gevraagd, en Chris Janssen, Esther wil dit evt samen doen met een van hen. - bundeling collectes; 22 jan is er vergadering. - Wil er iemand van de TSO mee naar de GOO vergadering?; Niemand heeft interesse. 10. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - De TSO heeft behalve de schuimbal ook een dambord gekocht. - Oude T-shirts; deze worden aan de kinderen gegeven van groep 7-8. 11. Aandachtspunten, volgende vergadering: - Verkiezingen en kandidaten werven Volgende vergadering: 8 april 20.00 uur. 12. Sluiting: - Esther bedankt iedereen en sluit de vergadering. Jeugdprins Eddie I en prinses Moniek. Wej wille owlie van harte felicitiere als jeugdprins en jeugdprinses van Casele. Dat gillie enne kei ruige en leuke carnaval meuge hebbe same mit prins Roel II, de jeugdroad en de groëte road en alle meense die mit owlie mitviere. UI VUR-UUT A laaf. Bestuur buurtvereniging Casele vur-uut. 11 BUURTVERENIfaING

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 11