R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 15 januari 2008 Notulen: ouderraadvergadering Aanwezig:, Esther Gommans, Wil Janssen, Erik Jakobs, Maria Strijbos, Marja Claessens, Henny Dinghs, José van Boekei, Sandra Versteegen, Marly Steeghs. Namens het team: Femke vd Laar, Riet Peeters Afwezig: Elly Philipsen, Yvonne Philipsen. 1. Opening: - Esther heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 10 december jl. - De oude T-shirts liggen er nog - Het speelhuisje wordt opgehaald - Notulen zijn akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - MR Jaarverslag 2007 - MR notulen vergadering 10 januari 2008 4. Algemene punten: - TSO verslag: Er mag Cup a soep meegenomen worden, schuimbal is gekocht. José krijgt regelmatig telefoontjes thuis betreffende het overblijven, dit moet eigenlijk via de mobiele telefoon van de TSO gebeuren. Er heeft zich weer een gezin aangemeld voor de TSO. - MR verslag; Afvaardiging in de GMR is nog niet opgelost. Dit probleem hebben steeds meer scholen. De GMR bekijkt of dit anders opgelost kan worden. Er wordt misschien iemand van buiten de MR gevraagd. Het vluchtplan van de school is goedgekeurd. Enquete leerlingen; dit schooljaar komt er nog een nieuwe enquete. Ook worden enkele kinderen persoonlijk bevraagd. De MR heeft 140,- geschonken aan school voor speeltoestellen. Kunnen de notulen van de GOO ook weer gestuurd worden naar de MR-leden? Ramses heeft ouderschapsverlof aangevraagd per 1 mei. Dit wordt door Jacqueline opgevangen, dus er komt geen extra leerkracht. - Nabespreking kerstviering De kinderen hadden het zingen en gitaarspel van het team heel leuk gevonden. Alles is goed verlopen. - Nabespreking heropening school Femke bedankt alle ouders voor alle hulp bij de heropening van de school. De school heeft ook nog 500,- euro ontvangen van de SPOV en ook van de Dorpsraad. In totaal is er een bedrag van 2982,- bijeengesprokkeld. 5. Schoolcarnaval: - Dit jaar ook weer alles in de Wis, de foto's van alle ex-prinsen en prinsessen worden voortaan in het archief bewaard, alleen de foto van dit jaar komt in de klas te hangen. Om 9.00 u beginnen, in rijen met stoelen zonder tafels. 9.30 koffie met het team in het dorpszaaltje. 12.00 u. ludieke opening buiten. Broodjes eten wel aan tafels. Er moet nog iets verzonnen worden ipv medallies. De aanwezige leden van de jeugdraad hebben

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 10