mm Actie speelplaats Ongelooflijk maar waar. De actie voor het speeltoestel heeft 2482 euro en 31 eurocent opgeleverd. Blij verrast waren we dat de dorpsraad ons vanuit het leefbaarheidsbudget nog 500 euro gesponsord heeft. Geweldig! Ook de Medezeggenschapsraad van basisschool 'De Stek' heeft nog een duit in het zakje gedaan. Als school hebben wij afgelopen vrijdag de SPOVenray prijs gewonnen. Dit heeft ons 500 euro opgeleverd. Dit geld willen wij ook ter beschikking stellen ten gunste van de speelplaats. Het eindbedrag komt dan op 2982 euro en 31 eurocent. Wij willen iedereen hartelijk bedanken die zich ingezet heeft om dit bedrag bij elkaar te verdienen. Super! Het speeltoestel wordt eind februari/begin maart geplaatst. We hebben dan nog een extra verrassing voor de kinderen. Schoolmaatschappeliik werk Met ingang van 1 januari 2008 is Wim Ulehake niet meer op onze school werkzaam als schoolmaatschappelijk werker. Zijn taak is overgenomen door Charlotte Kuppers. Charlotte bezoekt onze school op de volgende dinsdagen van 13.00 - 14.00 uur: 22 januari, 19 februari, 4 en 18 maart, 1,15 en 29 april, 13 en 27 mei, 10 en 24 juni. U kunt via de leerkrachten of Mariet Bakker een afspraak maken voor dit spreekuur, maar u Open dag Citaverde De open dag voor het schooljaar 2008-2009 wordt voor het Citaverde College afdeling VMBO-groen, locatie Horst georganiseerd op vrijdag 25 januari 2008 van 18.00- 21.00 u. Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! donderdag 24 januari wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren op donderdag tot 9.00 u. Uiteraard sparen we verder voor de speelplaats.De opbrengst van deze actie komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. kunt ook zo binnenlopen. 8 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Even voorstellen Hallo, ik ben Charlotte Kuppers, een nieuw gezicht binnen de school. Middels dit informatiebulletin wil ik me voorstellen en vertellen wat ik op jullie school kom doen. Ik ben werkzaam bij Synthese als maatschappelijk werker. In deze functie werk ik zowel met kinderen als volwassenen die in een moeilijke situatie verkeren. Binnen uw school ben ik aangesteld als schoolmaatschappelijk werker. Schoolmaatschappelijk werk is er voor kinderen met problemen op school waarbij de thuissituatie een rol kan spelen. Bij het analyseren van de problemen kijk ik zowel naar het kind zelf, als naar de ouders en de school en hoe die elkaar beïnvloeden. Hierbij kan ik de hulp van andere inschakelen mocht dit nodig zijn. Mocht u vragen hebben, over het schoolmaatschappelijk werk, dan kunt u altijd contact met mij opnemen. U kunt dit doen via school, maar u kunt mij ook bereiken op het kantoor van Synthese in Venray. Telefoonnummer: 0478-517317 Met vriendelijke groet, Charlotte Kuppers

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 8