KERKBERICHTEN Abonnementen: Campagnestraat 8 ©571739 Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur e-mail: deschanscastenrav@home.nl nr.03 16 januari 2008 Zaterdag 19 ian. - 19.15 uur: Zeswekendienst Bertha Kuijpers-Pouwels Jaardienst Leonard Peeters en Gertruda Spreeuwenberg Jaardienst Jan Thielen Jaardienst overleden ouders Rambags-Smits en kinderen Misdienaars: Joep, Anne, Stef, Jimi A Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. mjSnjËL^ Jaar van het Religieus Erfgoed: Kerken, synagogen, kloosters, moskeeën, abdijen, begraafplaatsen. Bijna nergens is de verscheidenheid aan religieus erfgoed zo groot als in Nederland. Ons religieus erfgoed staat echter onder zware druk. Markante gebouwen maken plaats voor een parkeergarage, kantoor of flat. De bijbehorende interieurs en kunstvoorwerpen verdwijnen. 2008 is uitgeroepen tot Jaar van het Religieus Erfgoed met als doel de belangstelling voor en kennis van het religieus erfgoed in Nederland vergroten en een duurzame toekomst voor het religieus erfgoed bevorderen. Om de opening van '2008 Jaar van het Religieus Erfgoed' letterlijk luister bij te zetten worden landelijk alle eigenaren en/of beheerders van een religieus gebouw opgeroepen om op donderdag 17 januari a.s. om 17.30 uur de klokken enige tijd te luiden onder het motto: 'geef religieus erfgoed een toekomst'. Het kerkbestuur heeft besloten aan deze oproep gehoor te geven en zal dus a.s. donderdag op voormeld tijdstip alle klokken enige tijd laten luiden. Afscheid pastoor Te Boekhorst: Zoals bekend wordt pastoor Te Boekhorst door de drie kerkbesturen van de parochies Blitterswijck, Wanssum en Castenray op zondag 10 februari a.s. in het gemeenschapshuis 'De Zandhoek' een afscheidsreceptie aangeboden aansluitend aan zijn laatste h.mis. Op deze receptie en ook in de h.mis(l 1.00 uur in Wanssum) zijn alle parochianen van harte welkom. Indien u een financiële bijdrage wilt doen aan het namens de drie parochies aan te bieden afscheids-kado, dan kunt u uw bijdrage overmaken op bankrekeningnummer 15.63.01.385 t.n.v. Parochie Wanssum o.v.v. 'afscheid pastoor'. Ook kunt u uw bijdrage in een gesloten enveloppe met vermelding 'afscheid pastoor' deponeren in de brievenbus bij Henk Classens, Castelostraat

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1