Geslaagd Kerstconcert 2007 Het Comité Kerstconcert dankt iedereen die op welke wijze dan ook een bijdrage geleverd heeft aan het welslagen van het concert. We hopen u ook volgend jaar weer een verrassend, vernieuwend en prachtig Kerstconcert te kunnen bieden. Voor u allen de Beste Wensen voor 2008! De Fanfare Dorpsklank mag terugzien op een zeer geslaagd Kerstconcert. In een volle en sfeervol aangeklede kerk brachten de verschillende deelnemende groepen een vlot verlopen en gevarieerd programma. Het concert had dit jaar 'pop' als thema en dat kwam met name tot uiting in de uitvoeringen van het trio Femke van de Laar, Wouter van den Eerenbeemt en Peter van de Water. De gekozen nummers deden wellicht niet in alle gevallen denken aan kerstmis, maar dat is bewust in het programma ingebouwd, omdat anders te gemakkelijk in herhaling gevallen wordt. De ingehuurde krachten zorgen ook voor de nodige variatie in het geheel, omdat we vanuit het verleden ervaren hebben dat een concert met enkel de Castenrayse muziekgroeperingen op den duur weinig verrassingen meer in petto heeft en nauwelijks publiek meer trekt. Dat is de reden dat vijfjaar geleden gekozen is voor dit concept en gezien de overweldigende belangstelling slaat het nog steeds goed aan. Ook Cajeko en het Dameskoor/Kerkelijk Zangkoor doen evenals de fanfare alle moeite om telkens een nieuw programma in te studeren. Dat lukt steeds beter en er was dan ook volop lof voor de uitstekende uitvoeringen en de liederenkeuze van het kinderkoor en het combikoor. Ook het Leerlingenorkest en de Fanfare Dorpsklank slaagden er ondanks de drukke tijden in de voorbereiding naar het Bondsconcours duidelijk in om met een gedegen en vernieuwend programma te komen. Uiteraard werd er door velen uitgekeken naar het optreden van Femke van de Laar, directeur van onze basisschool. Zij voldeed met glans aan de hoge verwachtingen van de kritische toehoorders. De gebrachte liederen waren haar op het lijf geschreven en zij oogstte dan ook een warm applaus. Dit zonder de andere deelnemers te kort te doen, want ook zij verdienen ons aller waardering en respect voor hun uitstekende uitvoering. Al met al kijken we met een tevreden gevoel terug op het Kerstconcert 2007. Binnenkort volgt een evaluatie, waarbij alles tot in details geanalyseerd wordt en zonodig voor een volgend concert verbeterd wordt. Hebt u op- of aanmerkingen of suggesties dan vernemen we deze heel graag. (Tel. 571677 of e-mail: ian.striibos@hetnet.nl). Koorleden en muzikanten tijdens de slotuitvoering van het Kerstconcert 2007.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 2