m Fysiotherapie Sportrevalidatie Specialisatie: Origene, lage-rugbehandeling Sport fysiotherapie Paul Nellen Westsingel 5d Ven ray tel. 0478-516099 www.origene.nl www.spinesport.nl R.K. Basisschool 'De Stek Castenray Sinterklaas Het was een gezellige zondagmiddag in 'De Wis'. Wat waren we blij dat de Sint Castenray weer gevonden had. We hopen dat de hij nog een bezoekje aan onze school brengt volgende week. De kinderen van basisschool 'De Stek' zijn echter zo braaf dat hij ons dit jaar niet over kan slaan! WE ZIJN ER KLAAR VOOR! Op vrijdag 7 december mag groep 1 t/m 4 's morgens één cadeautje mee naar school brengen. Let er wel op dat het speelgoed tegen een stootje moet kunnen en dat het voorzien moet zijn van een naam. Belangrijk is ook dat er niet te veel losse onderdelen bij zitten. Denkt u ook aan de vrije dag van donderdag 6 december voor alle leerlingen. T oneelvoorstelling Op vrijdag 7 december zijn de groepen 5 t/m 8 uitgenodigd om de generale repetitie van de toneelgroep 'Vondel' in 'De Wis' bij te wonen. We willen hierbij de toneelgroep bedanken voor de uitnodiging en veel succes toewensen tijdens de uitvoeringen. We zullen er weer van genieten. Houdt u er rekening mee dat de kinderen later thuis kunnen zijn. Er wordt zorg gedragen voor brigadiers. Studiedag leerkrachten vrijdag 30 november heeft het team een studiedag ingepland. Op deze dag worden we geïnformeerd over de manier waarop men inclusief onderwijs vorm geeft in Oostenrijk. Dit naar aanleiding van de studiereis van Mariet Bakker. Verder zetten we de puntjes op de i met betrekking tot de feestelijke heropening en de kerstviering. De leerlingen hebben die dag vrij. (herlopening school Donderdag 20 december wordt de school heropend. De lestijden zijn dan aangepast. Van 8.30 u. tot 12.00 u. is er een speciaal programma voor de kinderen. Vanaf 17.00 u. tot 20.00 u. is de school geopend voor alle belangstellenden. De kinderen zullen ook in dit programma een grote rol spelen. De kinderen hebben 's middags vrij. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 5