*Jbrf http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel .-se-cvs. Afgelopen week was ik weer in be Wis En wat ik daar zag was echt niet mis Er werden heel wat uurtjes gewerkt En bijna niemand die dat merkt Een pluim voor de leden van de decorbouw Want zij zorgen toch maar weer gauw bat het er netjes uitziet als de Sint er is Op die zondagmiddag in november in de Wis Heel keurig heren, netjes gedaan Wat mij betreft, laat het maar staan Ook de spelers werken hard door Want ze gaan er weer voor Zij willen u een leuke avond laten beleven En zullen daarom alles geven be komische klucht leent zich ervoor Met de titel "Er loopt een streepje door" En weet u beste mensen, u hebt geluk Want ik vertel u een korte inhoud van het stuk Een rijke hotelier is komen te overlijden In zijn testament probeert hij zijn 2 nichten te verblijden Zij krijgen een maand de tijd het hotel te runnen En dan zal blijken wie hij het daadwerkelijk zal gunnen be kokkin en ook haar zoon, de kelnerhuisknecht bie vinden het testament echt raar, eigenlijk slecht Vrienden en ook gasten van de rijke heer Zorgen voor de nodige aparte sfeer" benkt u nu, dat wordt dolle pret, geheid Is uw nieuwsgierigheid gewekt en heeft u tijd Neemt u dan de telefoon en reserveer Op 0478 - 571803 schrijft men het neer Jac of Truus Vennekens krijgt u dan aan de lijn En zij vinden dit reserveren erg fijn Ook kunt u zelf een kaartje gaan kopen ban hoeft u alleen maar even naar de Koster te lopen be entree bedraagt 6,00 per persoon bat is heden ten dage heel gewoon Toneelgroep Vondel hoopt dat u weer van de partij zult zijn ban doen zij hun uiterste best voor het verzorgen van een avondje vol gein. Toneelgroep Vondel wenst iedereen een heel fijn en vooral gezellig Sinterklaasfeest Joiieetgwcp Vandei

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 2