Stichting Heemkundig Genootschap Castenray De oude foto Maandag 26 november: Vergadering Historisch Platform Venray in De Kemphaan. Aanvang 20.00 u Dinsdag 4 december: Vergadering bij Jan Strijbos. Aanvang 19.30 uur. Woensdag 12 december: Kerstavond KBO met powerpointpresentatie Castenrayse Vennen. Zaterdag 15 december: Film-/fotomiddag Indiëherdenking in De Wis. Aanvang 14.00 uur. Donderdag 20 december: Expositie bij heropening basisschool De Stek van 18.00-20.00 uur. Boerengezegden 9 Sinte Ketrien zaek, as 't raegent, raegent 't zes waek! (25 november) 9 Niemes genuumd, niemes vergaete! 9 Waor de nóld göt, kumt d'n draod nao! (De baas gehoorzamen.) 9 Waor ze schiete is broeëd, waor ze bidde is noeëd. 9 'n Balkon ien 'n schowburg is ieën van de wennege platse, wor de lieëge öp de hoeëge kunne nerkiëke. Een foto uit 1938 van het viertal dat in dat jaar van de 13 bijgewoonde concoursen er 12 won. V.ln.r. Teng Classens; Teng Dinghs (Ties zn); Teng Dinghs (Grad zn); Thei Strijbos; Jan Rambags met beker. Geheel rechts pastoor Richard Verheggen. Eigen onderkomen voor heemkundegroep Het ziet er naar uit dat de Stichting Heemkundig Genootschap Castenray binnen afzienbare termijn kan beschikken over een eigen onderkomen. Onlangs hebben we namelijk een heel positief gesprek gehad met de heer Ger Camp, directeur van de Numac Groep. De heer Camp is bereid het voormalige Rabobankkantoor aan de Lollebeekweg voor het symbolische bedrag van 1,- per jaar aan onze stichting te verhuren. Het gebouw wordt momenteel door de Numac Groep helemaal ticfiting fjeemRun8ig 6enootscfjap Castenrav

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 2