Stichting Jeugdwerk Castenroy r Fysiotherapie Sportrevalidatie Specialisatie: Paul Nellen Origene, lage-rugbehandeling Sportfysiotherapie tel. 0478-516099 Westsingel 5d Ven ray www.spinesport.nl www.origene.nl Dropping: Wij kunnen ook dit jaar weer terugkijken op een goed geslaagde dropping. De bus was mooi op tijd in Castenroy om 65 zenuwachtige kinderen en begeleidende ouders naar de dropplaats te brengen. De tocht bracht ons onder prima weersomstandigheden naar Broekhuizenvorst, waar we een lekker frietje kregen! De kinderen hadden hele creatieve oplossingen voor de opdrachten bedacht. Begeleidende ouders en Wiek, bedankt! Op jullie kunnen we bouwen. Via deze weg zouden we ook graag loonbedrijf Hendrix/Smits willen bedanken voor hun belangeloze en adequate hulp bij onze dropping van j.l. vrijdag. Door een iets te enthousiaste achteruitrijdactie van onze chauffeur, werden we letterlijk "gedropt" op onze dropplek. Met de nodige PK's uit Castenray konden we weer vlot getrokken worden. Fa. Hendrix/Smits bedankt namens SJWC en Wiek natuurlijk. 1 December: Film Deze avond gaan we in het dorpszaaltje een film op groot scherm kijken. Welke het zal zijn blijft natuurlijk nog geheim. Het begint om 20:00 uur en zal rond 22:00 uur afgelopen zijn. Jullie kunnen je vanaf nu opgeven bij Regi. Het kost €1,50 15 december: Knutselen We gaan deze avond knutselen in de "kerstsfeer". Op het programma staat het maken van een kerststalletje. Hiervoor moet je zelf ook wat spulletjes meenemen: een schaar, 2 wc rolletjes, een kwast en een kleine doos. Voor de andere spulletjes zorgen wij. Je kunt je hiervoor vanaf nu opgeven bij Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nlHet kost €2,50 Wat er verder nog op de agenda staat: 5 januari: 26 januari: 9 februari: 23 februari: 8 maart: Oudhollandse spelen Bowlen Triviant/spellen avond Kienen 0

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 12