5 temiray voot KERKBERICHTEN Katholieke Bond van Ouderen - Castenra «rvereo/g Enveloppenactie Sinterklaas. Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 e-mail: Heschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 ©571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr.43 14 november 2007 Zaterdag 17 nov. - 19.15 uur: Jaardienst Leonardus Heidens en Gertruda Driessen Jaardienst Bert Philipsen Jan Thielen Misdienaars: Iris, Maudi, Jimi, Anne Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. Kienen in de Sinterklaassfeer, Woensdag 28 November a.s. Op Woensdag 28 November gaan we weer een middag kienen en wel in de Sinterklaassfeer! De mikmannen zijn besteld en we hebben ook weer leuke prijsjes bij de Sint uitgezocht! Onkosten €3.00 per persoon, aanvang 14.00 uur. Computer cursus voor de Ouderen. We hebben van de Stichting Gemeenschapshuis de mededeling gekregen dat er inmiddels computers zijn aangeschaft en geïnstalleerd en dat hun van plan zijn om zeer binnenkort te beginnen met het verzorgen van computer cursussen en wel ook speciaal voor ouderen, Er is ons gevraagd waar belangstelling voor is, het plan is om beginners en gevorderden cursus te geven verder telebankieren, fotografie en waar de vragen voor komen. U kunt zich opgeven en tevens vermelden waar U belangstelling voor heeft, wij geven dit door bij de Stichting Gemeenschaphuis en hopen dat er ook inderdaad van start kan worden gegaan. U kunt zich aanmelden bij Truus Tacken tel. 571249 Bij deze Schans treft U weer de enveloppen aan voor onze jaarlijkse actie voor Sinterklaas. De opbrengst wordt gebruikt voor de organisatie van het bezoek van de Sint aan Castenray. Een dezer dagen worden de enveloppen weer bij U opgehaald. Bij voorbaat dank voor Uw gift! gmaos c u D

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1