Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. http://home.wanadoo.nl/batavierencastenray/ mjsmuldersO 1 @hetnet.nl Uitslag le ronde regio competitie. Ere klasse: O.V.U 1 Grashoek - Batavieren 1 Castenray, 1093 punten tegen 1112 punten, een overwinning van 't eerste zestal, met Jac Hesen en Jan Vollenberg als hoogste schutters met 228 punten. C klasse: Batavieren 2 Castenray - Geen tegen stander, 964 punten tegen 000 punten, dus de wedstrijd punten waren voor het tweede zestal, met Teun Cremers als hoogste schutter met 209 punten. D klasse: St Joris 2 Leunen - Batavieren 3 Castenray, 932 punten tegen 826 punten, een nederlaag voor 't derde zestal met Ton Seegers als hoogste schutter met 196 punten. Persoonlijke klasse indeling regio competitie *07 - '08. Dames le klasse, Mieky Vollenberg. Heren le klasse, Frank Weijs en Jan Vollenberg. Heren 2e klasse, Sjaak Cremers. Heren 3e klasse, Luc Kuijpers en Teun Cremers. Heren 4e klasse, Bob Kuijpers, Robert v Casteren, Henk Strijbos, Ramon Marcelis en Geert Dings. Veteranen le klasse, Gerrit Cremers. Veteranen 2e klasse, Jac Hesen en Leo Steeghs. Veteranen 3e klasse, Rene Seegers en Mart Smulders. Veteranen 4e klasse, Ton Seegers, Jan Tacken, Mart Smits en Jos Hendrix. Junioren 13-17jaar2klasse,Kai Cremers. Onderlinge competitie. Dinsdag 13 november 3e wedstrijd van de onderlinge competitie, alle schutters kunnen hier aan deelnemen, deze verschieting vindt plaats op de banen bij Cafe de Koster, Aanvang 20:00 uur. Regio Competitie 2e ronde. Voor de Batavieren wordt de 2e ronde verschoten op de Banen van Willem Teil de Batavieren schieten op de vrijdagavond 16 november en zaterdagavond 17 november. Als er schutters zijn die op een der dagen niet kunnen, zij dienen zo snel mogelijk contact op te nemen met Jan Vollenberg. De verzorging van deze verschieting is in handen van de Batavieren en Willem Teil. De Batavieren verzorgen de donderdagavond 15 november dit zijn Gerrit Cremers, Jan Vollenberg, Ramon Marcelis en Bob Kuijpers om 18:45 aanwezig zijn in Oirlo. De vrijdagavond 16 november wordt verzorgd door Willem Teil. De zaterdagavond 17 november wordt weer verzorgd door de Batavieren, dit zijn dan Robert van Casteren, Jac Hesen, Sjaak Cremers en Teun Cremers, om 18:15 uur aanwezig zijn in Oirlo CASTEWRAY !U9l9-i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 7