Katholieke Bond van Ouderen - Castenray Vrijdag 16 november 2007 GRANDIOZE KIEN A V OND In Zaal Martens te Leunen Aanvang 19.30 uur Zaal open 18.30 uur Prachtige en waardevolle prijzen te winnen. Opbrengst is voor de Invaliden Sport- en Belangen Vereniging Venray e.o. gelijkmaker. Het werd gaandeweg onvriendelijker met verwensingen over en weer en de goed leidende scheids had de handen vol met het blussen van brandjes waarbij voor beide partijen geel kwam kijken. Ondertussen werd het zelfs weer gelijk. Met nog een kwartier op de klok mocht Fabian links voor het doel een vrije trap nemen. Hij deed dat hard en zuiver en de bal, geschampt door het hoofd van Xavier, vloog in de lange hoek binnen. En terwijl iedereen vrede leek te gaan hebben met een puntendeling kreeg SVOC de overwinning min of meer in de schoot geworpen. Terwijl Venray bezig was met het opzetten van een aanval stond Peter he-le-maal vrij op de middenlijn. De aanval werd onderschept en Niek wist Peter meteen te bereiken. Laatstgenoemde kon alleen richting doel, omspeelde handig de keeper en scoorde de winnende treffer. Terechte overwinning? Geen mens die zich dat afvroeg want daarvoor was de overwinning veel te lekker. SVOC'Ol 5 - Volharding 6 (0 - 4) 0 - 9 Ergens op een sportpark tussen Oirlo en Castenray. Het was vroeg in de morgen en de vedetten van het vijfde elftal traden aan, in de kantine. Met slechts een sprankje moed werd er begonnen aan de wedstrijd want we wisten dat het een zeer moeilijke taak werd om de koploper in onze poule te bedwingen. Eenmaal in het veld viel in de eerste minuut alweer de 0 - 1Met een mooi schot wist de aanvaller van Volharding onze keeper (die later met een blessure het veld zou verlaten) te verassen. Met man en macht werd er verdedigt en kansen waren er met hoge uitzondering, maar dan nog mochten dit geen kansen genoemd worden. T.P. ging meerdere malen diep maar kon niet diep genoeg gaan om het de tegenstander echt moeilijk te maken. T.P. is nog een van de weinige spelers die nog over is nadat een flink blessure virus het vijfde heeft overspoelt. Noodgedwongen moest de onervaren maar zeer getalenteerde M.G. een gehele wedstrijd spelen om het team op niveau te houden. Maar gelukkig hadden we drie helden van het vierde elftal binnen onze gelederen. En ze wisten ons te imponeren ook nog. Waar het vijfde slechts 7 doelpunten had in 8 wedstrijden, konden deze drie jonge goden wat ons nog maar eenmaal lukte. Er werd driemaal gescoord in één wedstrijd, elke jonge god nam één doelpunt voor zijn rekening. Helaas snapten zij het spel nog niet helemaal waardoor we het Volharding dus wel heel erg makkelijk maakten. Met drie eigen doelpunten waarvan het doelpunt van R.A. toch veruit het meest trieste aanzicht had, L.B. veruit het meest mooie was (wat "jammer genoeg" afgekeurd werd wegens vermeend buitenspel) en S.C. veruit de meest ongelukkige maakte. Gaan we volgende week vol goede hoop en een hele bus vol nieuwe aanwinsten naar Kronenberg, om daar de volgende drie punten te veroveren. Schoonheids -Pedicure Specialiste woensdag 7 november a.s. 14.00 uur We rekenen vanmiddag op een grote belangstelling. Traktatie Groenonderhoud dinsdag 13 november a.s. Namens de Gemeente mogen wij onze Schoffellaars met hun partners uitnodigen op koffie met vlaai, aanvang 10.00 uur v.m. in de Wis, ook zal er iemand die over het groenonderhoud vanuit de Gemeente gaat, aanwezig zijn, als we nog vragen of opmerkingen hebben kunnen we er dan over praten. Allemaal welkom en houd deze datum vrij x X

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 3