Beste toneelvrienden Wat leuk om een mailt je te ontvangen Van Nederlanders, die naar mij verlangen Ik vind het altijd leuk om te vernemen bat jullie de zaken zo serieus nemen. Zoals het repeteren elke week maar weer En al enige tijd zelfs we! 2 keer Sjonge mensen wat een ijver en moed Maar dat hoort ook, anders wordt het niet goed. Iets doen voor de leefbaarheid En dat met zoveel vlijt. Ik vind het zelf een prachtig idee En daar werk ik dan uiteraard ook graag aan mee. Het is mij niet bekend of jullie hebben gemerkt Oat spion Piet voor mij heeft gewerkt. Zo Het hij mij weten bat het stuk "Er loopt een streepje door" zal heten Waar dat streepje loopt weet ik nu nog niet Maar het belooft heel wat, volgens spion Piet Al met at lieve mensen Zal ik dus weer voldoen aan jullie wensen Als men graag een kaartje heeft als cadeau ban lever ik dat sowieso Want zorgen voor een gulle lach bat is iets wat ik zelf ook graag mag. Sinterklaas http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel - ->"7"v Repetitie. In het totaal staan er nog 10 repetities op de agenda, alvorens de generale voorsiemng plaats zal gaan vinden. Vanaf nu zal er dan ook zoveel geprobeerd worden om alle drie de bedrijven achter elkaar te spelen. Beetje bij beetje komen de juiste outfits voor de dag en gaat het geheel vorm krijgen. Sinterklaas. Het is weer bijna zover. Sinterklaas en de zwarte Pieten zijn hard aan het werk en op zoek naar de pakjesdief om binnenkort toch met een volle pakjesboot naar Nederland te kunnen komen. Wij zijn zoo vrij geweest om Sinterklaas dit jaar te mailen en te vragen of hij net weer kaartjes voor het toneel als geschenk zou willen geven. Wij kregen een mooie mail terug. Onderstaand de tekst: Opbouwen decor. Aanstaande maandag 12 november zal de decorbouwgroep gaan beginnen met het opbouwen van het decor. Zoals andere jaren ook is dit in handen van een uiterst bekwame aroeo leden, waar wii dan ook weer het volste vertrouwen in hebben. Sometgwep Vendel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 16