Allerzielen DORPSKALENDER We gedenken onze dierbare overledenen in onze parochie aanstaande zondag vier november. We staan bijzonder stil bij de overledenen van het afgelopen jaar. Daartoe houden we een allerzielenviering in onze kerk om 15.30 uur. Aansluitend worden op het kerkhof de graven en urnen gezegend. Gebed voor onze overledenen Luister, Heer, naar ons gebed nu wij een beroep doen op uw barmhartigheid. Gij onze dierbare overledenen geroepen uit deze wereld heen te gaan; geef hen nu een plaats in het land van licht en vrede en neem hen op in het gezelschap van uw heiligen. Dat vragen wij U op voorspraak van onze moeder Maria, door Christus onze Heer. pastoor J. te Boekhorst 02 november 06 november 07 november 07 november 12 november 14 november 14 november 16 november 17 november 17 november 18 november 24 november 25 november 28 november 28 november 01 december 07 december 08 december 09 december 12 december 15 december 18 december 19 december 20 december 23 december 29 december 29 december december 02 januari 06 januari 12 januari 17 januari 18 januari 19 januari 25 januari 27 januari 27 januari 29 januari 01 februari 02 februari 03 februari 04 februari 05 februari S.J.W.C.; zwemmen Ouderenvereniging; Intratuin najaarsdemonstratie Ouderenvereniging; Voet en schoonheidsspecialiste Dorpsraad Castenray; vergadering 20.00 uur café De Koster Toneelgroep Vondel; opbouwen decor vrouwenvereniging; oriëntatietocht Carnavalsvereniging; algemene ledenvergadering S.J.W.C.; dropping RVCD; Countty-dansavond met DJ Carnavalsvereniging; vorstenraadsbal Carnavalsvereniging; verlovingsbal Fanfare; oud papier Fanfare; intocht sinterklaas (ovb) vrouwenvereniging; verrassingsavond Ouderenvereniging; Kienen in de Sinterklaassfeer S.J.W.C.; film Toneelgroep Vondel; generale voorstelling basisschool Toneelgroep Vondel; uitvoering Toneelgroep Vondel; uitvoering Zonnebloem "Oicastrum"; kerstmiddag S.J.W.C.; knutselen Vrouwenvereniging; kerststukjes maken Vrouwenvereniging; kerstviering Basisschool De Stek; heropening van de basisschool van 18.00 u. tot 20.00 u Fanfare; kerstconcert Fanfare; oud papier Prinsenbal Ouderenvereniging; kerstviering Carnavalsvereniging; ledenvergadering Jeugdprinsen/prinsessenbal Receptie Prins Generale bonte zittingsaovend Bonte zittingsaovend Bonte zittingsaovend Ald-wieverbal Receptie jeugdprins en jeugdprinses Generale 50+ bonte aovend 50+ Bonte zittingsaovend Carnavalsvereniging; schoolbal Carnavalsvereniging; installatie gemeente, H-mis en jeugdbal Carnavalsvereniging; ziekenbezoek, optocht, optochtbal Carnavalsvereniging; optocht Venray, uitreiking beste knuppel Carnavalsvereniging: kienderbal. boerenbrulluft

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 2