Katholieke Bond van Ouderen - Castenray Boerderijen in het licht, rondrit Horst en omgeving. Het idee komt van een van onze leden om de lichtroute die dit jaar in Horst en omgeving wordt georganiseerd eens te rijden met onze mensen als chauffeur of als passagier, het is ieder jaar een prachtige belevenis temeer omdat bij avond de wereld er heel anders uit ziet, veel huizen en boerderijen zijn met veel zorg versierd en verlicht. Van Vrijdag 2 November tot en met Woensdag 7 November vind dit evenement plaats. Heeft U zin om van dit aanbod gebruik te maken,geef het dan door bij Noor Jacobs tel. 571523 en bij Truus Tacken tel.571249. Mensen die willen rijden vragen wij ook om dit door te geven zodat wij dit kunnen regelen. Heeft U een voorkeur voor een bepaalde avond vermeld dit bij de opgave. Bij voorbaat dank. Demonstratie bij Intratuin in Venrav op Dinsdag 6 November a.s. We hebben weer een uitnodiging om een najaar demonstratie bij te wonen bij Intratuin in Venray, er worden weer herfst en Kerst stukken gemaakt, dan kunnen we weer met allerhande ideeën naar huis. Aanvang 9.30 uur tot 11.30 uur. U kunt zich opgeven voor deelname bij Noor Jacobs tel.571253 Truus Tacken tel. 571249. Deelname is gratis. Schoonheids -Pedicure Specialiste Woensdag 7 November a.s. 14.00 uur Op 7 nov.zal Karin van Bommel- Versteegen een lezing en uitleg geven over haar vak als schoonheids- en pedicure specialist. Karin heeft zoals u misschien al weet een salon in Castenray genoemd "Beau Visage" wat betekent "schoon gezicht". Er wordt aandacht gegeven over hoe u huid moet verzorgen. Rimpels weghalen door een crème te gebruiken alleen dat is een illusie daar heb je Hans Klok voor nodig (voor de illusie). Maar zorgen dat uw huid soepel en verzorgd er uit ziet gaat wel, door goede reiniging, een behandeling en de goede soort crème, ziet u er weer stralend uit. Dit geldt ook voor de man, ook daar is een huid behandeling belangrijk. Ook de voeten moet u goed onderhouden, tenslotte moet u er elke dag gebruik van maken. Ook hier is een goede verzorging zeer belangrijk. Door middel van demonstraties zal Karin u het een en ander uit leggen, er is natuurlijk ook ruimte voor vragen te stellen. Onder de aanwezige wordt er ook een gezichtsbehandeling weggegeven. En als u denkt ik heb toch nooit prijs dan heeft u het mis, want iedereen krijgt korting op "90 minuten geniet in Castenray" wat dit inhoud vertelt Karin u graag. Karin zal geen tover show presenteren op deze middag, maar een goed advies voor uw huid en voeten. Tractatie Groenonderhoud Dinsdag 13 November a.s. Namens de Gemeente mogen wij onze Schoffellaars met hun partners uitnodigen op koffie met vlaai, aanvang 10.00 uur v.m. in de Wis, ook zal er iemand die over het groenonderhoud vanuit de Gemeente gaat, aanwezig zijn, als we nog vragen of opmerkingen hebben kunnen we er dan over praten. Allemaal welkom en houd deze datum vrij. Gezondheidsijformatiemarkt voor Ouderen en belangstellenden. In samenwerking K.B.O. Limburg en VieCurie Medisch Centrum wordt er op twee Zaterdagen informatie verstrekt over Ouderdomsziekten. Op Zaterdag 3 November a.s. wordt in het Ziekenhuis in Venlo door reumatoloog Masek over gewrichtsklachten, revalidatie bij herseninfarct, depressies bij ouderen, een lezing gegeven. Op Zaterdag 24 November a.s. wordt in het Ziekenhuis in Venray door Geriater Van Schendel over dementie bij Ouderen. Uroloog Meier over de Ouderen patiënt bij de Uroloog,en mw. Meijer over Kanker en herstel en balans bij Ouderen. In beide Ziekenhuizen aanvang 10 OO.uur v.m. en 13.00 uur n.m. Onkosten €5.00 per persoon, per dagdeel. Voor informatie Truus Tacken. U kunt zich opgeven bij Theo Kremer tel. 0774778050

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 10