SVQC'01 Jeugdvoetbal R.K. Basisschool 'De Stek Castenray Tuinonderhoud Op zaterdag 8 september zijn er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. De schooltuin was hoognodig aan een onderhoudsbeurt toe. De ouders hebben zich enorm ingezet om alles weer netjes in orde te maken. De schooltuin ziet er dan ook weer fantastisch uit! We willen de ouders dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Studiedag Zoals in de schoolkaiender vermeld staat hebben de kinderen op vrijdag 30 november een vrije dag in verband met een studiedag die ingepland staat voor het team. Deze dag is in de schoolgids, per abuis, niet opgenomen. Downloaden gids voor het voortgezet onderwijs Ouders van leerlingen van groep 7 en 8 kunnen vanaf september 2007 "Het voortgezet onderwijs; gids voor ouders, verzorgers en leerlingen 2006-2007" van OC&W downloaden via het volgende internetadres: www.minocw.nl/onderwiis/vogids/. De gids geeft uitgebreide informatie over het onderwijs op scholen in het voortgezet onderwijs. De gids beantwoordt vragen die ouders en leerlingen hebben, bijvoorbeeld over zaken als de schoolvakanties, de verschillende soorten onderwijs, de examens en reglementen, de sfeer op school of over kosten. Ook kunt u lezen hoe u als ouder of verzorger invloed kunt hebben op het beleid van de school. Met andere woorden: de gids informeert u over rechten, plichten en mogelijkheden in het onderwijs. Downloaden gids voor het basisonderwijs Ouders van leerlingen van groep 1 tot en met 8 kunnen vanaf september 2007 "Primair onderwijs 2007/2008; Uw kind gaat naar school.... van OC&W downloaden via het volgende internetadres: www, mi nocw.nl/onderwi is/po gids De gids geeft uitgebreide informatie over de wetten en regels voor het onderwijs. Deze week start het project over de Tweede Wereldoorlog in groep 7/8. De Heemkundevereniging heeft ten behoeve van dit project, op school, een expositie ingericht. We willen de Heemkundevereniging hartelijk bedanken voor het mede vormgeven aan dit interessante project. Wilt u een kijkje komen nemen? Dan is dat mogelijk. Informeer hierover bij de leerkrachten. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' Project Tweede Wereldoorlog groep 7/8 Uitslagen Zaterdag 8 september: SVOC'01 A-t - Stormvogels'28 A-1 afgelast verschoven naar 201007 Melderslo B1 - SVOC'01 B-1 2-2 Meldersio C-2 - SVOC'01 C-1 0-3 Leunen C-3 - SVOC'01 C-2 0-8 SVOC'01 D-1 - Montagnards D-1 2-4 SVOC'01 D-2 - TSC'04 D-2 0-10 12

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 12