7. Contributie: R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: oudervereniging jaarvergadering 29-08-2007 Aanwezig: 40 ouders het team en de overblijfkrachten. 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Verslag vorige jaarvergadering: d.d. 30 augustus 2006. - Er zijn geen vragen of opmerkingen, dus de notulen worden goedgekeurd. 3. Financieel jaarverslag schooljaar 2006 - 2007: - Alle inkomsten en uitgaven worden doorgenomen. De TSO draait bijna positief. We zitten ook dit jaar weer goed bij kas. 4. Verslag Kascommissie en benoeming van nieuwe kascommissie: - Agnes Wismans en Mieky Vollenberg hebben de kas gecontroleerd en vermelden dat de stukken zoals gewoonlijk weer in orde waren en er netjes verzorgd uitzagen. - Hierbij is de penningmeester gedechargeerd over het afgelopen schooljaar. - Agnes Wismans is aftredend. Mieky Vollenberg en Ivan Maes verzorgen volgend jaar de kascontrole. 5. Programma 2007 - 2008: Voor de kinderen: - bowlen (groep 6, 7 en 8) - intocht Sinterklaas - kerstviering - schoolcarnaval - schoolvoetbal (groep 7 en 8) - koninginnedag alleen traktatie (alle groepen) - uitstapje, schoolreis, schoolkamp - einde schooljaar (alle groepen) 6. Begroting 2007 - 2008: - Deze wordt gezamenlijk bekeken; we verwachten geen grote veranderingen en de TSO zal naar verwachting financieel positief gaan draaien. - De contributie blijft voor iedereen hetzelfde. 8. Bestuursverkiezingen: - Wilbert Classens is aftredend en niet meer verkiesbaar. - Henny Dinghs, Wil Janssen en Marly Steeghs zijn aftredend en herkiesbaar. - Esther Gommans wordt door het bestuur voorgesteld als kandidaat. Er zijn verder geen kandidaten dus Esther Gommans is bij deze gekozen als nieuw bestuurslid en tevens als nieuwe voorzitter. 10. TSO: - Marly legt de werking van de TSO uit aan de nieuwe ouders op school en herhaalt voor iedereen nog even enkele belangrijke punten betreffende de TSO. Het is vooral belangrijk om de kinderen op tijd aan te melden als ze gebruik willen maken van de tussenschoolse opvang. Ook als kinderen niet kunnen komen omdat ze ziek zijn of omdat er geen opvang nodig is dan moet dit tijdig door worden gegeven. Kinderen die niet overblijven niet voor 13.15 uur naar school sturen omdat dit erg storend is voor de Overblijfkrachten, deze kunnen hierdoor niet goed op de overblijvende kinderen letten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 8