Hallo, Wie heeft er voor mij een E of D pony in de beurt van Castenray die ik kan verzorgen en waar ik op mag rijden? Groetjes Karlijn Theeuwen Bel. 0478-571812 Thuiszorg Noord-Limburg is er voor u 24 uur per dag! Klantenservice 0478 - 52 62 62 Een andere reden waarom het ledenaantal gegroeid is, is de mogelijkheid om al vanaf 50 jaar lid te kunnen worden van onze KB O. Veel inwoners hebben hiervan gebruik gemaakt en hebben gezorgd voor een sterke verjonging van onze vereniging. Het imago van de KBO heeft daardoor extra glans gekregen. Een derde reden van de ledenaanwas is het scala van activiteiten dat de KBO-Castenray voor haar leden te bieden heeft. Een aantrekkelijk jaarprogramma staat borg voor vertier, gezelligheid en onderling contact. En verschillende activiteiten zijn ook nog eens zeer leerzaam, want we zijn nooit te oud om nog bij te leren. Al met al genoeg reden om een feestelijk tintje te geven aan dit gouden jubileum. Om te beginnen doen we dat op vrijdag 7 september a.s. met een receptie in ons gemeenschapshuis De Wis van 19.00-20.30 uur. Iedereen uit Castenray is daar van harte welkom en we stellen uw aanwezigheid zeer op prijs. Onze leden verwachten we sowieso op deze avond en het belooft er gezellig druk te worden. Op zaterdag 15 september zetten we de jubileumviering voort met een fantastische middag voor al onze leden. Om 13.30 uur is er een H. Mis in onze parochiekerk, waar ook niet-leden uiteraard zeer welkom zijn. De dienst wordt opgeluisterd door onze koren. Vervolgens gaan de KBO-leden naar De Wis voor een sprankelend feestprogramma met topartiesten als Pierre van Helden en het duo Um en Um. De middag wordt afgesloten met een feestdiner en het slotwoord van onze voorzitster. Uiteraard hopen we dat al onze 137 leden ook op 15 september aanwezig zijn, zodat we met z'n allen kunnen terugkijken op een glansvol gouden jubileum! U kunt bij ons terecht voor o.a.: huishoudelijke, persoonlijke, gespecialiseerde verzorging, verpleging, terminale zorg, nachtzorg, zorgalarmering, zorg-tv, dagvoorziening en consultatie voor senioren. Thuiszorg Noord-Limburg maakt deel uit van

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 5