Verkoopmiddaqen SVOC'01 sportkledinq Zaterdag 15 sept. en 22 sept, van 13.30 uur tot 16.30 uur Gezocht: interieurverzorgster Voor de pastorie in Blitterswijck zoeken wij een interieurverzorgster voor een of twee dagdelen per week (in overleg). Graag schriftelijk reageren aan het kerkbestuur van de parochie O.L.V. Geboorte, per adres: Plein 5, 5863 AT Blitterswijck. Sv Oostrum 5 - Svoc'01 5 (1-0) 4-3 1-0 Sv Oostrum, 2-0 Sv Oostrum, 3-0 Sv Oostrum, 4-0 Sv Oostrum, 4-1 Rik Classens, 4-2 Vincent Verstappen, 4-3Vincent Verstappen Zoals te zien is aan de score had het vieft weinig te vertellen in de 1e helft en begin 2e helft. Met geluk en hulp van paal,lat en onscherpe spitsen van de tegenstander was de stand in de 1e helft niet groter. Na de thee werd er met regelmaat goed de medespelers gevonden toch was het Sv Oostrum die de doelpunten maakte. Met nog 20 minuten op de klok werd ons 1 e doelpunt gemaakt van het seizoen hierdoor werd de tegenstander overrompeld en naar 15 minuten hadden we er 3 in liggen. In de laatste 5 minuten is er nog geprobeerd om de 4-4 op het score bord te krijgen maar dit lukte net niet. Gezien het nieuwe elftal met aantal nieuwe spelers was het zoeken naar elkaar maar iedereen was zeer te vrede met het terugkomen in de wedstrijd. Op 18 aug. jl. was de eerste verkoopmiddag om sportkleding van SVOC'01 te kopen en bestellen. Ons excuus dat niet alles aanwezig was, en voor degene die dit gemist hebben, er zullen nog 2 verkoopmiddagen zijn in de sportkantine en wel op: Er kunnen dan trainingspakken, voetbalsokken, voetbalbroeken, korfbalrokjes en korfbalsokken gekocht worden met het logo of de naam SVOC'01 erop. Voor korfbal; de welpen, F, E, D en C teams spelen nog in een geplooid rokje het komend seizoen, er zullen dan ook de rokjes uit het ruildepot aanwezig zijn op die middagen. Voor verdere vragen die niet kunnen wachten tot 15 sept. kun je contact opnemen met onderstaande personen. Martien Tijssen tel: 571878 (voetbalspullen) Riet Wismans tel: 579939 (korfbalspullen) Marieëtte Nelissen tel: 578700 (ruildepot) Hopelijk kunnen we veel van onze voetballers en korfbalsters zien sporten in de nieuwe kleding. Allemaal veel succes in het nieuwe seizoen!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 17