Vrouwen Vereniging Castenrav Vrouwenvereniging Castenray feliciteert de K.B.O. met hun 50 jarig jubileum en wensen hen nog mooie actieve jaren toe. http://www.castenray.dorpenvenray.nl/vrouwenvereniging I/rouwen Dinsdag 18 september uitstapje naar Tilburg. Vereniging Castenray Op dinsdag 18 september a.s. gaan we naar Tilburg. Je kunt je nog steeds opgeven. Ook niet leden mogen mee. Programma uitstapje 18 september 2007: 08.30 uur Vertrek bij de kerk 10.00 uur Rondleiding bij droogbloemenboerderij "De Langendanf'te Waspik 12.00 uur Centrum Tilburg, waar iedereen op eigen gelegenheid kan lunchen en shoppen. 14.30 uur Vertrek vanuit centrum Tilburg 15.00 uur Rondleiding struisvogelfarm Fam. Van der Staak in Tilburg 17.00 uur Vertrek richting Liessel 18.30 uur Diner bij "'t Lijssels vertier" in Liessel 20.30 uur Thuiskomst Bij droogbloemenboerderij krijgen we bij aankomst koffie of thee met cake. Bij struisvogelfarm krijgen we koffie of thee met een witte eierkoek van struisvogelei gebakken. Eigen bijdrage leden 35,00 niet-leden 42,50 Opgave t/m 13 september bij Mia Marcellis tel.: 571759 liefst tussen de middag of 's avonds Let OP Het uitstapje is verzet van 11 naar 18 september. Woensdag 3 oktober Psychonomie, gelaatkunde. Op woensdag 3 oktober a.s. komt Annette Muller ons alles vertellen over psychonomie. Wat is psychonomie??? In de spiegel zien wij ons uiterlijk maar kennen wij de ware persoon achter dit uiterlijk? Waarom handel ik steeds zo, terwijl ik het misschien helemaal niet zo wil? Wat zijn werkelijk mijn sterke en minder sterke punten en wat wil ik ermee? Waarom begrijp ik mijn partner of zelfs mijn kinderen soms niet? Waarom bega ik steeds dezelfde fout en wat kan ik daar aan doen? Deze en nog veel meer vragen zullen aan de orde komen. Annette is gediplomeerd karakterkundige en is opgeleid door professor Paul Bouts. Ze is nu zelf docente en kaderdocente. Dit wordt een hele interessante doch ook een kostbare avond, want aan een vakkundig persoon Hangt ook een prijskaartje. Door de enthousiaste reacties uit andere vrouwenverenigingen vinden wij dat wij onze leden Ook zo'n interessante avond moeten aanbieden. Wij hopen dat jullie met een groot aantal op 3 oktober a.s. naar de Wis zullen komen. Aanvang 20.00 uur. Groetjes, het Bestuur 15

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 15