R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Tuinonderhoud Op zaterdag 8 september worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes.Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Rene Poels, Robin Vollenberg, Iris Philipsen, Jesper Versteegen, Joep Cox, Roel Janssen (Wil BHV), Gijs Wismans, Jessie Classens, Anouk Philipsen, Stan Bongers. Om 9.00 u. willen we starten en rond 12.00u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Andrea Linssen aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. MR Wij vinden het van groot belang om ouders te betrekken bij de gang van zaken op onze school. De Medezeggenschapsraad heeft daarom een klapper samengesteld waarin u alle notulen van de MR, beleidsstukken en dergelijke in kunt zien. Mocht u hier interesse in hebben dan kunt u zich melden bij een van de MR-leden Henny Dinghs, Corry Roelofs, Riet Peeters en Mariet Bakker). Kinderen van groep 2 in de graafmachine Vrijdagmorgen werd er met een graafmachine aan de Matthiasstraat gewerkt. De kinderen van groep 2 en juf Riet mochten van de bestuurder van de graafmachine één voor één even achter het 'stuur' zitten. De bestuurder heeft uitleg gegeven over de machine en laten zien hoe deze werkt. De kinderen vonden het prachtig. Een mooie introductie op het volgende project in basisgroep 1. Afscheid voorzitter OV Tijdens de algemene ouderavond op woensdag 29 augustus hebben wij afscheid genomen van de voorzitter van de oudervereniging. Wilbert Classens heeft zich enorm ingezet voor het welvaren van de oudervereniging. Wij kijken terug op een geweldige samenwerking! We willen Wilbert dan ook hartelijk bedanken voor zijn inspanningen en veel succes toewensen met zijn volgende uitdaging. Werkzaamheden op de Matthiasstraat Vrijdag is de gemeente Venray begonnen met wegwerkzaamheden aan de Matthiasstraat. Voor de school wordt er een drempel geplaatst. De werkzaamheden kunnen een moeilijke verkeerssituatie opleveren. Om alles in goede banen te leiden zullen er op de tijdstippen dat de kinderen naar school toe komen en de school verlaten twee leerkrachten aan beide ingangen van de school staan om de kinderen veilig naar binnen en buiten te loodsen. Verder zullen de werkzaamheden bij aanvang, pauze en uitgaan van de school stilgelegd worden. Ook is het belangrijk dat de kinderen, indien zij met de fiets komen, in de omgeving van de werkzaamheden afstappen en verder lopen. Tevens willen wij aan u vragen om de kinderen niet te vroeg naar school te sturen. Tien minuten voor de aanvang van de les vanaf 8.20 u. en 13.20 u.) en tien minuten na de les tot 12.10 u. en 15. 40 u. is er toezicht. Mocht uw kind, door omstandigheden, later zijn dan adviseren wij om het kind zelf naar school te brengen of op te komen halen. Deze regeling vervalt als er geen werkzaamheden worden uitgevoerd. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 11