R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray School Maatschappelijk Werk Afgelopen schooljaar heeft het schoolmaatschappelijk werk zijn intrede gedaan op alle Venrayse basisscholen. Dit om hulp te bieden aan ouders/verzorgers, kinderen of school als er problemen zijn. Dit kunnen gedragsmatige of opvoedkundige problemen zijn, bijvoorbeeld als gevolg van echtscheiding, het verlies van een naaste, pesten, problemen tussen ouders en kinderen, stoornissen die bij kinderen aanwezig kunnen zijn etc. Elke 14 dagen op dinsdagmiddag bezoekt de heer Wim Ulehake onze school voor een bespreking met de intern begeleider. Voor ouders/verzorgers is het mogelijk om een beroep te doen op de schoolmaatschappelijk werker. De heer Ulehake heeft op onderstaande dinsdagen op school spreekuur van half 2 tot 2. 4 september 30 oktober 18 september 13 november 2 oktober 27 november 16 oktober 11 december U kunt via de leerkrachten of de intern begeleider een afspraak maken voor dit spreekuur, maar u kunt ook zo binnenlopen. Voor overleg buiten deze tijden kunt u het beste contact opnemen met Mariet Bakker of Wim Ulehake tel. 0478 517317 Synthese Venray) Tuinonderhoud Op zaterdag 8 september worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes.Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Rene Poels, Robin Vollenberg, Iris Philipsen, Jesper Versteegen, Joep Cox, Roel Janssen (Wil BHV), Gijs Wismans, Jessie Classens, Anouk Philipsen, Stan Bongers. Om 9.00 u. willen we starten en rond 12.00u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Andrea Linssen aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Logopedist De tijden van het spreekuur van de logopedist, Dhr. F. Hombergen, zijn gewijzigd: Maandag van 16.00 u. - 17.00 u. Met het vriendelijke verzoek deze wijziging op te nemen in uw schoolgids. Abonnement Onlangs ontving u van ons een brief met de mogelijkheid een abonnement te nemen op een tijdschrift voor uw kind (Flits, National geografie, leesleeuw, e.d.). Inschrijvingen op deze abonnementen kunnen uiterlijk woensdag avond 29 augustus nog ingeleverd worden bij de leerkracht van uw kind.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 15