Thuiszorg Noord-Limburg is er voor u 24 uur per dag! Klantenservice 0478 - 52 62 62 6. Rondvraag met team: - Foto's op de website zijn slecht van kwaliteit, hier wordt naar gekeken. - Is het misschien iets om de schoolverlaters te laten oefenen met boeken inkaften? - Foto's; er zijn foto's van het voetbaltoernooi door een ouder doorgestuurd maar deze hebben nooit op de website gestaan; er is iets fout gegaan met doorsturen op school. - Versiering op school, wat kan er nu na de verbouwing versierd worden, hier heeft het team nog geen ideeën over. We wachten nog even tot alles klaar is. - Femke wil Wilbert alvast bedanken voor de inzet en de prettige samenwerking tijdens de afgelopen jaren. - Waarom wordt de klapper niet meer gebruikt als schoolgids. Een aantal ouders vindt de klapper gemakkelijk. De nieuwe blaadjes kunnen nog evengoed in de klapper bewaard worden. - Wilbert bedankt iedereen van de OR en het team en vindt dat de OV de laatste jaren goed functioneert. 7. Algemene punten zonder team: - Financieel verslag Het financiële overzicht wordt uitgedeeld en besproken. We staan er op dit moment goed voor, ook de TSO draait komend jaar hoogstwaarschijnlijk in de plus. - Beste Knuppel Er worden 2 personen voorgedragen. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - Nieuwe T-shirts; er zijn 2 groene kleuren, welke zullen we kiezen? We kiezen BP-groen met rode opdruk. - Wilbert wordt door iedereen bedankt voor de prettige samenwerking. - De brigadiers hebben een Etos cadeaubon gekregen (9 stuks). Diegene die niet met het uitstapje mee zijn geweest hebben van de gemeente nog geen bedankje gehad, Sandra vindt dit heel vervelend. Ook zijn er nog geen nieuwe jassen gekomen. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering 9 oktober: - Taakverdeling OR - Nabespreking jaarvergadering - Sinterklaas 10. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering. U kunt bij ons terecht voor o.a.: huishoudelijke, persoonlijke, gespecialiseerde verzorging verpleging, terminale zorg, nachtzorg, zorgalarmering, zorg-tv, dagvoorziening en consultatie voor senioren. Thuiszorg Noord-Limburg maakt deel uit van. - -- - v„\- A.\v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 11