- TSO R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 21 augustus 2007 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom bij zijn laatste vergadering en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 5 juni jl. - TSO is nu goed bereikbaar via de mobiel nu de trilfunctie uit staat en de voicemail is nu geactiveerd. - Alle scholen gaan in de toekomst over naar het nieuwe leerlingvolgsysteem. De invoering verloopt geleidelijk. - Praktijkexamen verkeersdiploma, er wordt nog bekeken of we dit zelf op kunnen pakken, evt. met behulp van de ouders en de politie. Dit wordt nog in de teamvergadering besproken. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Agenda MR vergadering 30-08-2007 - Uitnodiging receptie KBO 7 september; receptiegroep 3 is aan de beurt. 4. Algemene punten: - MR verslag; Andrea gaat cursus startbekwaam directeur volgen. Een woensdag per 2 weken. Ramses vervangt Andrea en Jaqueline vervangt dan Ramses. Roel Schreibers heeft afscheid genomen, Corrie Roelofs is nieuw lid van de MR. De nieuwe reglementen van de MR zijn akkoord bevonden. Het vakantierooster is goedgekeurd. MR stukken worden toegankelijker gemaakt voor de ouders dmv een dossiermap in een open kast in de school. - Algemene ouderavond Opzet is ongeveer hetzelfde als afgelopen jaar, het schoolplan wordt uitgebreid besproken. - Jaarvergadering OV Wilbert heeft weer een powerpointpresentatie en de TSO wordt besproken. Maandag is een drukke dag 7 of 9 kinderen, dit zal in de toekomst wel meer worden Di 5-7 Do-3-5 15 kinderen komen nu vast. Hiermee zijn we uit de vaste kosten. Meer kinderen gaat betekenen dat de TSO financieel in de plus komt. ledereen is zeer tevreden over de gang van zaken. - Deelname aan de opening van de kermis Venray 2 kinderen zijn afgevaardigd (op telefonisch verzoek 2 dagen voor de kermis) voor de opening van de kermis. Wilbert heeft via Marja en Elly, Iris Philipsen en Moniek Strijbos bereid gevonden om dit te doen. De kinderen kregen drinken, poffertjes en een T-shirt. Ze mochten gezamenlijk in verschillende kermisattracties. Het werd door de kinderen als heel leuk ervaren. 5. Punten onderwijsteam: - Verbouwing; intern bijna klaar, toiletten moeten nog, noodlokaal wordt binnenkort afgebroken, speelplaats wordt nog onder handen genomen, dit wordt indien mogelijk, samen met de gemeente gedaan. De heropening van de school vindt plaats als de toiletten klaar zijn. - Brief van de gemeente betreffende speeltuintjes, enkele kinderen mogen de speeltuintjes in Venray beoordelen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 10