KERKBERICHTEN Vrijdag a.s. Spaarkas lichten in Cafe de Koster. Zaterdag 25 aug. - 19.15 uur: Piet Reijnders Pierre Mennen en Netty Mennen-Muskens Nella Classens-Janssen en Geert Classens Overleden familie Seijkens-Collin en Ewals-van de Loo Jaardienst Sef Duijkers Jaardienst Toon Classens en Annie Classens-Valckx Jaardienst Martien Maes en overleden ouders Maes-Baeten Jaardienst overleden ouders Marcellis-van Tilburg en zoon Frans Jaardienst overleden ouders Jan Swinkels en Jacoba van Gerven Missdicnaars: Inge, Jessie, Suzan, Luc Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 Wij wensen iedereen een heel fijne en gezellige kermis toe. MTV A-actie In de MIVA-campagne, die in het weekend van 25 en 26 augustus gehouden zal worden, staan een drietal MIVA-pioniers centraal. Pater Stan Muyebe helpt in Zuid-Afrika 83 vrouwen een eigen bedrijfje op te zetten, zodat zij voor 124 weeskinderen kunnen zorgen. Zuster Florence Nwaonuma helpt in Nigeria vrouwen, die slachtoffer zijn geworden van vrouwenhandel en Margaret Nakato leert vrouwen in Uganda een eigen landbouwbedrijf op te zetten. Om hun werk zo goed mogelijk te kunnen doen zijn goede transportmiddelen onmisbaar. Uw financiële steun is dan ook zeer welkom. In onze kerk zal geen extra collecte gehouden worden voor deze actie. Indien een van deze projecten u echter aanspreekt, dan kunt u uw bijdrage storten op rekeningnummer 4855156 t.n.v. Stichting MI VA te Breda. Abonnementen: Campagnestraat 8 ©571739 Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr.31 22 augustus 2007 iX

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1