Handboogschutteri j „De Batavieren" Casten ray. Deze worden verschoten bij de Alpenjagers te Sittard op zaterdag 18 en zondag 19 augustus. De volgende schutters nemen deel aan deze kampioenschappen, op zaterdag 18 aug zijn dat Bob Kuijpers Heren 4e klasse, Teun Cremers Jeugd le klasse, Kai Cremers Jeugd 2e klasse, Mart Smulders Veteranen 3e klasse en Jan Tacken Veteranen 4e klasse. Vertrek 8:15 uur. Op zondag 19 aug nemen de volgende schutters deel, Frank Weijs Heren le klasse, Jan Vollenberg Heren lc klasse en Leo Steeghs Veteranen 2C klasse. Vertrek 8:15 uur. Deze schutters hebben allemaal persoonlijk bericht ontvangen. Verder wensen wij u veel succes toe op deze Limburgse Kampioenschappen. Dinsdag 21 augustus wekelijkse trainingsavond op de banen bij Café de Koster, deze training begint om 20:00 uur. Nationale Veteranendag. Deze wedstrijd wordt verschoten op zaterdag 8 september aanvang 10:30 uur bij de Vriendenkring te Schaijk, aan deze wedstrijd kunnen alle schutters deelnemen die op de dag van de wedstrijd 55 jaar en ouder zijn, mocht u interesse om deel te nemen, meld U dan aan bij Mart Smulders, E-mail adres mismuldersO 1 @hetnet,nl maar wel voor 18 augustus '07. 7 Limburgse kampioenschappen. GROEPSREIS CHINA WEGENS GROOT SUCCES IN 2008 OP HERHALING Afgelopen maand vertrok een groep van maar Helst 35 personen vanuit Castenray voor een 14-daagse rondreis door China georganiseerd door Restaurant Oriental Dynasty en Dansstudio Paul Janssen uit Venray. Het unieke van deze reis was o.a. dat er al vanaf het moment van vertrek zowel Nederlands ais Chinees sprekende reisleiding aanwezig was om de groep te begeleiden. De hele reis bestond uit een aaneenschakeling van hoogtepunten zoals o.a. een bezoek aan wereidmetropooi Shanghai, Suzhou; het Venetie van China, Nanjing, Luoyang, met het beroemde Shaolin klooster en de vele Kung Fu scholen, Xian met zijn werkelijk indrukwekkende wereldberoemde Terracotta leger en tenslotte Beijing met o.a. een bezoek aan het piein van de hemelse vrede waar de grote militaire parades plaatsvinden en natuurlijk een absolute must; een wandeling over de Grote Muur. De hele groep was zo enthousiast over het totale programma dat besloten is om in 2008; het jaar van de Olympische spelen die trouwens 4 keer zo duur gaan worden als de spelen van 2004 in Athene, deze reis nogmaals aan te bieden. Natuurlijk met hetzelfde succesvolle concept. Naast het uitgebreide excursieprogramma waren er nog tal van verrassingen opgenomen in het schema. Tenslotte maakte het verblijf in de iuxe 4 sterren hotels deze reis voor iedereen tot een waar genot van begin tot eind. Door de uitsluitend positieve reacties van de deelnemers dit jaar stromen de aanmeldingen voor de nieuwe reis nu dan ook al weer binnen. Vrijdag 16 November 2007 vindt er in Castenray een informatieavond plaats. Wilt u zich echter al verzekeren van een piekje dan is aanmelden nu reeds mogelijk. Het complete programma vindt u op www.dansmetonsmee.nl en www.orientaidvnastv.nl Beschikt u niet over internet dan kunt u ook bellen met 0478-510877 of 0478-571424. ff1 S3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 7