OUDERENBILJART CASTENRAY R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray We zijn weer begonnen. Zo'n eerste schooldag is altijd weer even wennen voor de kinderen, juffen en meester. Gelukkig heeft iedereen weer zin om lekker te starten. Maandagmorgen hebben de kinderen kunnen geniet van een klein toneelstuk opgevoerd door hun juffen (holadijee) en meester (hoera). Luizeneontrole De luizencontrole is goed verlopen.Er zijn geen luizen geconstateerd. We willen de kriebelcontroleurs weer van harte bedanken! Speciaal willen we Maija Claessens bedanken die afgelopen maandag voor de laatste keer gecontroleerd heeft. Verbouwing Er zijn nu nog twee projecten die we dit schooljaar rondom de renovatie aan willen pakken. Dat zijn de toiletgroepen en de speelplaats. Spoedig zullen er weer bouwwerkzaamheden plaatsvinden. We willen weer dat alles zo prettig mogelijk verloopt. Vandaar dat wij de kinderen, ouders en andere bezoekers voorlopig vragen om via de kant van de onderbouw de schooi binnen te gaan en te verlaten. We hopen op uw begrip. Zodra de toiletgroepen zijn gerenoveerd krijgt u natuurlijk een uitnodiging voor de feestelijke officiële opening. Natuurlijk bent u altijd welkom om tussentijds een kijkje te komen nemen in de school van uw kind(eren). Meubilair in de aanbieding in de vakantie heeft het team van 'De Stek' opgeruimd. Vandaar dat we o.a. het volgende meubilair in de aanbieding hebben: Diverse kasten Verrijdbare borden Stoelen Tafeltjes Tot en met vrijdag 17 augustus kunt u meubilair op komen halen. Dit kan op woensdag van 12.15 u. tot 13.00 u. en op de andere dagen van 15.45 u. tot 16.30 u. U kunt vragen naar Andrea of Femke. U kunt het meubilair in principe gratis afhalen. Natuurlijk slaan wij een vrijwillige bijdrage voor de renovatie van de speelplaats voor uw kinderen niet af. Algemene ouderavond Noteert u alvast in uw agenda? Woensdag 29 augustus 18.50 u. - 21.30 u. algemene ouderavond Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' Etc. Op maandag 20 augustus gaan we met 10 personen (volgens opgave) biljarten tegen Oirio bij Piet Nabben, Bremmenkamp 16. S.v.p. vervoer onderling regelen!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 13