LAAT BIJ UW V R.K, Basisschool 'De Stek' Castenray We willen de ouder bedanken die het tuinafval van het tuinonderhoud heeft verwerkt. Zo houden we de schooiorngeving netjes. Super! Luizencontrole Maandag 18 juni zijn de leerlingen van basisgroep 1,2,3 en groep 7 door het luizenteam opnieuw, preventief, gecontroleerd op hoofdluis. Via een brief hebben we de ouders van de kinderen van groep 8 gevraagd, voorafgaand aan het schoolkamp, hun kinderen te controleren. Gelukkig is de zaak onder controle. Blijf, ondanks de regelmatige controles op school, uw kinderen tussentijds controleren. Het is soms moeilijk om te beoordelen of kinderen hoofdluis hebben i.v.m. huidschilfertjes. Verder is het raadzaam om ouders van kinderen waarmee uw kind veel contact heeft op de hoogte te stellen. Op deze manier kunnen zij preventief hun kind(eren) extra controleren. Luizen hebben is natuurlijk erg vervelend. We willen echter benadrukken dat ditje kan overkomen. Het is absoluut niet iets waar men zich voor hoeft te schamen. Er openlijk over spreken is zelfs aan te raden om verdere besmetting te voorkomen. We willen het luizenteam speciaal bedanken voor hun inzet. Geweldig! Verbouwing De verbouwing in basisgroep 1 is bijna voltooid. Woensdag wordt de klas weer ingericht. Het speelhuisje is nu ook helemaal klaar voor gebruik. Met dank aan de ouders en juf Riet die hier veel werk in gestoken hebben. Waar een kleine school groot in kan zijn! Laatste schooldag Noteert u alvast in uw agenda? Op vrijdag 29 juni zal het schooljaar voor de kinderen feestelijk afgesloten worden. Op deze dag verwachten wij de kinderen om 09.00 u. op school. Om 12.00 u. is de school uit. De kinderen van groep 1 en de instromers kunnen zich aanmelden voor deze dag. T.z.t. volgt er meer informatie via een ouderbrief. Schoolkamp Maandag 18 juni zijn de kinderen van groep 8 uitgezwaaid door alle kinderen van de school. Ze vertrokken samen met een aantal ouders, juf Andrea en juf Janneke naar Swalmen. Daar gaan ze drie dagen en twee nachten veel plezier beleven. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' begrafenis Martiicestraat la 5802 BV Venray Venrayseweg 104 - 5961 Ai Horst teleloon 0478 55 01 50 Reform 077 398 70 99 Wij gi)n dag en nacht bereikbaar onder tefefoonnr. 0478 550150 Wf

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 7