Groep acht bezorgde voor de laatste keer De Schans. onderlinge competitie 2007/2008. De redactie van De Schans bedankt de jongens en meisjes van groep 7 en 8 hartelijk voor het bezorgen van ons dorpsblad De Schans bij de Castenrayse abonnees. Bij goed en slecht weer werd het dorpsblad bezorgd en ook tijdens de vakanties kwamen de leerlingen van groep 7 en 8 om 9.30 uur naar school, om hun Schansen in ontvangst te nemen en bij de Castenrayse bevolking te bezorgen. De leerlingen van groep 8, die nu de bezorgersgroep gaan verlaten, wensen wij een fijne vakantie en veel succes in het voortgezet onderwijs. De leerlingen van nu nog groep 6 gaan met ingang van vandaag de Schans bezorgen samen met de leerlingen van groep 7. Na de vakantie zijn dit groep 7 en 8. Zij zijn door juffrouw Andrea, de schoolverlaters en groep 7 al helemaal ingewerkt. Jongelui succes! De bezorgers van De Schans worden tijdens de vakantie op 4 juli, 11 juli en 8 augustus om 930 uur op school verwacht om de Schansen op te halen. De redactie van De Schans wenst personeel en leerlingen van De Stek een fijne vakantie! Bovenste rijKim Seijkens, Lisanne Peeters, Laura Seijkens, Wessel Jacobs, Inge van Boekei, Chris Janssen, juffrouw Andrea Linssen. Onderste rijLonneke Duijkers, Inge Classens, Ilse Claessens, Willem Tacken, Koen Classens, Dirk Baltussen. Jongelui, bedankt!!! De vakantie staat voor de deur, vrijdag 29 juni is de laatste schooldag voor de leerlingen van De Stek. De Schans zal woensdag 4 juli en woensdag 11 juli nog verschijnen en gaat daarna 3 weken met vakantie. De leerlingen van groep 8 hebben vorige week voor de laatste keer De Schans bij u bezorgd en zijn nu op kamp. voor de liefhebbers die mee willen gaan doen, DE LAATSTE MOGELIJKHEID om je aan te metden voor de onderlinge competitie. Het duurt nog even voor we daadwerkelijk gaan beginnen maar 1 van de drie R'en gaat het kille nederland even verruilen met de warme zandbak en voor vertrek willen we de papieren winkel afgewerkt hebben. Tot 20 juni kun je je opgeven. bij ondergetekende. Voor meer info over de nieuwe gang van zaken verwijzen we naar de internetsite van de darters. http://members.home.nl/rogerweijs/darten/ hier vind je het reglement waarin alles verwoord is. tot op heden hebben zich aangemeld.... Dirk Arts Steffan Weijs Mike Smits Ruud v Gaai Roel Hoeymakers Rob Weijs Esther vd Heuvel Thijs Arts TomStrijbos Roger Weijs Marco Classens NiekStrijbos Patrick Kleeven Xavier Weijs Toon Bongers Dus bel nu en geef je op bij Rob, Roel of Roger 579183

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 3