K.B.O. Nieuw tijden de Bierfeesten: Kl\A,der\M.ar\zt Zondag 24 juni aanstaande organlseert<sywc In samenwertelng met de bierfeesten eommlssle een telndermartet voor alle caselse telnderen. t>e telndermartet vindt-plaats op het bierfeesten-terrein en begint om ±±.oo uur. f-topelljte teomenjullle In grote getalenzodat er veel speelgoed verteocht tean gaan worden. (by slecht weer Is het In de Wis) f-fet terrein Is om ±0.30 uur open om alle spulletjes telaar te zetten. Tus, begin allemaal met het verzamelen van spulletjes! Tot dan! Nieuw ty dens de Bierfeesten 9 Castenray Midgetgolf 20 juni a.s. op de banen bij Buitenlust Venray. Op woensdag 20 juni a.s. gaan we weer midget golven op de banen bij Buitenlust in Venray, dit gebeuren vindt plaats in samenwerking met de Afd. Oirlo Oostrum en Castenray, we gaan met de fiets of auto en vertrekken met de fiets om 13.15 uur, vanaf de Kerk, met de auto vertrekken we om 13.30 uur, in samenspraak met de chauffeurs. Het geheel staat onder leiding van de Club Buitenlust, zij zorgen voor de koffie met vlaai en regelen ook het spel, er zijn enkele prijsjes te winnen! Onkosten 3.00 per persoon. Aanvang 14.00 uur. U kunt U opgeven voor deelname bijNoor Jacobs tel.571523 Truus Tacken tel 571249 Mart Smulders tel 571630 Cursus Internetbankieren De Rabobank nodigt ons uit om op 26 juni a.s. van 9.00 tot ongev 12.00 uur een cursus internetbankieren te volgen. De cursus wordt gehouden op de Rabobank in Venray. Voorwaarde is dat U klant bent bij de Rabobank Venray. Voor parkeerruimte wordt gezorgd. Heeft U interesse geef dit door bij Truus Tacken tel. 571249. Op geven t.m. 20 juni a.s. Subsidie Provincie Limburg. Onze afd. heeft een eenmalige subsidie binnengehaald van 500.00 .We zijn er zeer mee vereerd en kunnen met onze activiteiten en ook met ons Jubileumfeest dit goed gebruiken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 9