LOTERIJ: Tuinonderhoud Op zaterdag 9 juni zijn er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. De schooltuin ziet er weer fantastisch uit! We willen de ouders dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Luizencontrole Maandag 11 juni zijn alle leerlingen door het luizenteam opnieuw gecontroleerd op hoofdluis. Het lijkt erop dat de zaak onder controle is. We willen natuurlijk niet te vroeg juichen. Blijf, ondanks de regelmatige controles op school, uw kinderen tussentijds controleren. Het is soms moeilijk om te beoordelen of kinderen hoofdluis hebben i.v.m. huidschilfertjes. Verder is het raadzaam om ouders van kinderen waarmee uw kind veel contact heeft op de hoogte te stellen. Op deze manier kunnen zij preventief hun kind(eren) extra controleren. Luizen hebben is natuurlijk erg vervelend. We willen echter benadrukken dat ditje kan overkomen. Het is absoluut niet iets waar men zich voor hoeft te schamen. Er openlijk over spreken is zelfs aan te raden om verdere besmetting te voorkomen. Verbouwing Basisgroep 1 is aan de beurt voor een metamorfose. We waarderen het enthousiasme van de ouders enorm. Er zijn zelfs ouders in actie gekomen om het speelhuisje in basisgroep 1 te voorzien van een nieuw fris laagje verf. Bedankt! We zijn trots dat we samen kunnen werken met zo'n fijne ouders. Tekenwedstrijd schoolgids De tekening van Rens Franssen (basisgroep 1) komt op de voorkant van de schoolgids van 2007-2008 te staan. Proficiat! Knap werk. Laatste schooldag Noteert u alvast in uw agenda? Op vrijdag 29 juni zal het schooljaar voor de kinderen feestelijk afgesloten worden. Op deze dag verwachten wij de kinderen om 09.00 u. op school. Om 12.00 u. is de school uit. De kinderen van groep 1 en de instromers kunnen zich aanmelden voor deze dag. T.z.t. volgt er meer informatie via een ouderbrief. Geslaagd! Mariet Bakker is geslaagd voor de opleiding voor intern begeleider. Afgelopen woensdag heeft ze het, welverdiende, certificaat in ontvangst mogen nemen. Proficiat! Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' 276, 571, 628, 665, 772, 975.. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Winnaars van de volgende nummers kunnen hun prijs ophalen bij Jac. Wismans Lollebeekweg 45, Castenray. Geel: 532. Groen: 13, 233, 245, 435, 677, 958, 964, 990. Rose:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 3