Stichting Jeugdwerk Castenray AutoArena houdt feestelijke receptie voor drie medewerkers Programma Wandelvierdaagse Ondanks het warme weer hebben jullie je erg goed gehouden en super dapper gewandeld. Wanneer het zo warm en benauwd is, dan is 10 km best wel ver! Helaas zijn we dit jaar niet in de prijzen gevallen, maar van ons verdienen jullie de eerste prijs! Hopelijk kunnen we het volgend jaar weer met zo'n enthousiaste groep starten. 16 juni: Rollebol Verdere informatie over deze sport en spellendag lezen jullie elders in de schans. Iedereen die zich hiervoor heeft opgegeven wensen we een super gezellige en sportieve dag toe met hopelijk goed weer!! 29 iuni t/m 2 juli: Doeweekend: Let op! Dit is de laatste kans om je nog op te geven voor een geweldig gezellig weekend. Opaeven kan noa t/m woensdag 13 juni. Het kost €35,- per persoon (elk volgende gezinslid €30,-). Iedereen die zich hiervoor heeft opgegeven ontvangt binnenkort een programmaboekje waarin het een en ander te lezen is over bagage, inleveren van bagage, vertrektijden en een korte omschrijving van wat we allemaal gaan doen. Maar we verklappen natuurlijk nog niet alles. Dus, wacht niet meer langer, neem de telefoon en bel 571590 of mail even naar reQil.classens@planet.nl Bestuur SJWC De Volkswagen, Audi en VW Bedrijfswagen dealer AutoArena, houdt voor drie van haar medewerkers een feestelijke receptie op a.s vrijdag vanaf 19.00 uur bij de Oude Lind in Horst. Leo Steeghs uit Castenray is ruim 40 jaar in dienst, Herman Heurkens uit Bergen en Harry Hofmans uit Blitterswijck gaan na een dienstverband van respectievelijk 33 en 45 jaar gebruik maken van hun welverdiende prepensioen regeling. Ter gelegenheid van deze mijlpalen wordt de heren een receptie aangeboden. Leo Steeghs is 7 november 1966 zijn loopbaan begonnen als automonteur in Venlo. Na enkele jaren werd hij magazijnmedewerker in Venray en kort daarna vervulde hij de combinatie functie serviceadviseur/ magazijnmedewerker, dit eveneens in Venray. Medio 1990 keerde Leo terug naar AutoArena in Venlo, waar hij tot op heden in de functie van garantiespecialist werkzaam is. De receptie is a.s. vrijdag 15 juni van 19.00 - 22.00 uur en vindt plaats bij de Oude Lind aan de Venrayseweg in Horst.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 11