Hay Rutten TENNISCLUB OIRLO - CASTENRAY Beste leden. Afgelopen wekend is er weer gespeelt in de dorpencompetitie Dit zijn de uitslagen Junioren Poule B America - Oica 4-4 games 18 -27 Poule D Oica - Swolgen 2-6 games 18 -24) Senioren Poule B Oica - LVH 6-4 Het programma voor de Junioren is 16 mei poule B 13.30 Oica - America poule D is vrij De tennisbanen zijn deze week weer in orde gemaakt zodat de tennislessen voor de junioren vanaf a.s. maandag om 16.00 weer van start kunnen gaan. A.s woensdag 16 mei zijn de banen vanaf 18.30 uur besproken. Het Henk Baltissen memorial staat voor zaterdag 9 juni gepland Alle leden kunnen zich hiervoor opgeven bij Tom Verbruggen (tel. 571446) Het bestuur Graag willen wij iedereen bedanken voor de aandacht, het medeleven, de kaarten, lieve woorden en telefoontjes tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pap en lieve opa Het was fijn om te ervaren dat een persoon zo gewaardeerd werd om wie hij was. Dit was voor ons een grote troost. De zeswekendienst wordt gehouden op zaterdag 19 mei om 19.15 uur in de H. Mathiaskerk te Castenray Mia Rutten-Dircks, kinderen en kleinkinderen. Fanfare Dorpsklank"Castenray Theo Jacobs 40 jaar muzikant. Tijdens het Moederdagconcert op zondag 13 mei ontving Theo Jacobs het goeden FKM insigne voor zijn 40 jarig muzikantenjubileum. Theo begon zijn muzikale loopbaan in 1955 bij de Muziekvereniging St.Hubertus in zijn geboorteplaats Hegelsom. Bij de oprichting van de Castenrayse fanfare Dorpsklank in 1977 werd Theo lid van de Castenrayse Fanfare Theo van harte Proficiat. 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 7