IE X Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Maandag 23 april wordt er weer kleding ingezameld. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. Verbouwing De eerste fase van de verbouwing is gereed. In mei en juni worden de klaslokalen en toiletten aangepakt. We proberen de kinderen er zo goed mogelijk op voor te bereiden zodat ze er zo min mogelijk hinder van ondervinden. Nogmaals willen we een oproep doen voor uw hulp bij het schuren en schilderen van de handvaardigheidtafels. Eerste Heilige Communie Zondag 29 april om 11.00 u. is het zover. De kinderen van de Parochie Castenray doen de communie. Iedereen heeft er naar toe geleefd en zich ingezet zodat het een mooi feest beloofd te worden. Wij vinden het natuurlijk belangrijk dat alle kinderen er bij horen. Leren doe je namelijk samen en van elkaar in verschillende situaties. Het is ook gezellig om met alle leeftijdsgenootjes van de gemeenschap samen te werken aan een prachtig feest. Het thema van dit jaar leent zich er bij uitstek voor om deze gedachte uit te dragen. Verkeerssituatie Onlangs heeft er bij het uitgaan van de school een verkeersschouw plaatsgevonden. Hiervan heeft u de bevindingen vorige week kunnen lezen. Deze verkeersschouw ligt ten grondslag aan een verkeersmaatregel die de Gemeente Venray uit wil voeren om de verkeersveiligheid te kunnen waarborgen. Om tot een bevredigende maatregel te komen hebben we de koppen bij elkaar gestoken. Zodra de maatregel definitief is wordt deze gepubliceerd. We willen de Oudervereniging en de Dorpsraad bedanken voor de fijne samenwerking. Afscheid juf Helma Afgelopen woensdag hebben alle kinderen afscheid kunnen nemen van juf Helma. Via deze weg willen wij haar nogmaals bedanken voor haar enorme inzet en de gezellige creatieve uurtjes die ze met ons doorbracht. Met vriendelijke groet, Team basisschool 'De Stek' OO OO O R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Oproep aan iedereen langs de truckrun route! Stichting Truckrun Horst verzoekt iedereen die langs of nabij de route woont de straat zo fraai mogelijk te versieren. Daarnaast wordt aan de plaatselijke muziekgezelschappen verzocht om vrolijke muziekale noten ten gehore te brengen als het konvooi van 300 trucks voorbij toetert. Daar doe u ons als organisatie, maar vooral de chauffeurs en kinderen met een beperking een bijzonder plezier mee. We rekenen op jullie medewerking en tot zondag 15 april a.s. Mee info over de truckrun en de routebeschrijving vindt op www.truckrun.nl De organisatie Mmsm met zm be?>£rkhug TOETEREND DE WIJDE WERELD Iftf

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 17