V Notulen openbare Borpsraadvergadering van 7 februari 2007 1. Opening De plaatsvervangend voorzitter opent de vergadering. Een speciaal welkom aan de heren Van Dijk en Blaauw (gemeente Venray). 2. Inspraak publieke tribune 3. Herinrichting kom Castenray De ventweg langs de Horsterweg zal opgeknapt worden. De drempel bij de kerk zal opnieuw gelegd worden. Op sommige plaatsen blijft er tijdens en na een regenbui teveel water staan. De drempels bij de komingangen Castenray Noord (richting Leunen) en de Lollebeekweg zullen binnenkort aangepast worden. Nadat eerst alle partijen accoord waren zijn er nu partijen die de drempel te steil vinden. Het streven van de dorpsraad is nu om de kruising Lollebeekweg Steegkamp te verhogen i.p.v. een drempel vlak na de komingang. Hierover zullen we een brief schrijven naar de gemeente. Op de hoek Pastoor Verheggenstraat/Lollebeekweg zullen waarschijnlijk Amsterdammertjes geplaatst worden, om zo automobilisten op de rijbaan te houden. Op de hoek Horsterweg/Castenrayseweg zal een picknick set geplaatst worden. De gevraagde bliksemschichten op de weg, om zodoende meer snelheidverlies te creëren, zullen er niet komen. Enkele delen van de berm aan de Lollebeekweg zullen worden verlaagd om zo een betere regenwater afvoer te krijgen. Na de carnaval zal er gestart worden met de aanplant. Het gras zal later in het jaar gezaaid worden om een beter resultaat te krijgen. 4. Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 3 januari 2007 Er zijn geen op- of aanmerkingen. 5. Notulen dorpsradenoverleg. i De gemeente zal voorlopig weinig bouwvergunningen afgeven. Dit heeft te maken met de nieuwe geurwet. Ze willen eerst de regelgeving goed bestuderen. Wat betreft het gebiedsgericht werken, kunnen we waarschijnlijk blij zijn dat we niet als eerste hiermee begonnen zijn. Dit naar aanleiding van ervaringen in de andere dorpen van de gemeente. Zoals het er nu naar uit gaat zien, komen er vaste aanspreekpunten bij de gemeente. 6. Bundeling collecte's Er is geen aanleiding tot herziening van ons standpunt. 7. Ingekomen stukken en mededelingen: - Beste knuppel: De dorpsraad zal als blijk van waardering voor de inzet van de vele vrijwilligers bij de ver-/nieuwbouw van De Wis een passend cadeau aanbieden. 8. Rondvraag Er is geconstateerd, dat de Jeu de Boules baan is opgeknapt. j 9. Sluiting De plaatsvervangend voorzitter sluit de vergadering om 22.05 uur. 6 /'~v "i r

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 6