orps Mac voor a KERKBERICHTEN Werkgroep gezinsvieringen. Redactieadres: Castelostraat 20a @571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 @571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 12 21 maart 2007 Zaterdag 24 mrt. - 19.15 uur: Nella Classens-Janssen en Geert Classens Piet Reijnders Misdienaars: Stef, Ilse, Veerle Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 Het verheugt ons u te kunnen mededelen, dat Marie-José Janssen-de Groot uit de Pastoor Verheggenstraat met ingang van 15 maart 2007 door Mgr. F. Wiertz is benoemd als lid van het kerkbestuur van onze parochie. Wij zijn heel blij, dat Marie-José zich als bestuurslid voor onze parochie wil inzetten en feliciteren haar met deze benoeming. Verder wensen we haar veel succes toe en een vruchtbare samenwerking. Het bestuur. MEDEDELING Hallo meisjes, jongens, mama's en papa's. Het is alweer bijna palmpasen. Er is dan een gezinsviering op zaterdag 24 maart.. Het zou erg leuk zijn als jullie allemaal een palmpaasstok meebrengen. Als je wil weten hoe je die moet maken, kun je op internet kijken. Bij google kun je "palmpaasstok" intikken. Je ziet dan vele pagina's met achtergrondinformatie en voorbeelden voor een palmpaasstok. Veel plezier met het knutselen! Wij zien benieuwd wat we allemaal te zien zullen krijgen. Als er nog kinderen zijn die geen palmpaasstok hebben, kunnen ze die op school krijgen als er nog zijn. Die moet je dan wel zelf nog versieren. In de gezinsviering met het thema "Palmpasen" zullen de communicanten zich voorstellen. Het is voor deze kinderen erg leuk als er veel kinderen, ouders en opa's en oma's aanwezig zijn. Groetjes, Werkgroep gezinsvieringen. I D

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1