R.K. Basisschool 'De Stek Castenray Luizencontrole De luizencontrole is goed verlopen.Er zijn geen luizen geconstateerd. We willen de kriebelcontroleurs weer van harte bedanken! Tijdens de luizencontrole waren er een aantal kinderen, wegens ziekte, afwezig. We adviseren de ouders om deze kinderen zelf thuis goed te controleren. Alvast bedankt voor uw medewerking. Verbouwing Tijdens de vakantie is er hard gewerkt. Het schilderwerk ziet er prachtig fris uit. De plafonds zijn ook bijna klaar. We wachten in spanning af op de keuken en de vloerbedekking. Communie Ter voorbereiding van de communie zijn er een aantal activiteiten gepland: 28 februari gaan de communicanten naar de bakker in Ysselsteijn. 23 maart wordt er 's middags geknutseld op school. 31 maart vindt het voorstellen plaats van de communicanten tijdens de gezinsmis. Workshop positief opvoeden Onlangs ontving u een uitnodiging van de oudervereniging m.b.t. de workshop positief opvoeden. In samenwerking met Hetty Reijnders organiseert de oudervereniging een workshop waarin u handreikingen krijgt aangeboden om het zelfvertrouwen van uw kind te bevorderen. Als team moedigen wij dit initiatief aan. We hopen dan ook op een grote opkomst. Met vriendelijke groet, Team basisschool "De Stek" Want als grootste aanbieder van professionele thuiszorg in de regio doen wij er alles aan om u thuis de beste zorg te bieden Dat doen we al jaren en dat blijven we doen. U kunt bij ons terécht voor onder meer huishoudelijke, persoonlijke en gespecialiseerde verzorging en verpleging. Ook helpen we u met uw indicatie! Wij gaan voor 'v |0 NET EEN frWfFEl Bel 0478-526262

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 2