1 KERKBERICHTEN voor Zaterdag 3 mrt. - 19.15 uur: Overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen Overleden ouders van Kuijck-Verrijdt en kinderen Jaardienst Lei Heidens Misdienaars: Maud, Stef, Chris Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 Zaterdagavond aansluitend aan de H. Mis werd de bijna 60- jarige Joop Simons gehuldigd in verband met zijn 25-jarig jubileum als dirigent van ons beide koren, die iedere week beurtelings de weekenddienst opluisteren en als gemengd koor optreden bij feestelijke diensten, zoals die van zaterdagavond. Toen de toenmalige dirigent, Tinus Kuijpers, als gevolg van een noodlottig ongeval vlak voor kerstmis 1981 kwam te overlijden en de beide koren naarstig op zoek moesten naar een nieuwe dirigent kwam Joop na een tip in beeld. Slechts één gesprek met het kerkbestuur en een afvaardiging van beide koren gaf partijen voldoende vertrouwen om met elkaar in zee te gaan. Achteraf dus geheel terecht, want de relatie duurt nog steeds voort. In zijn toespraak prees kerkbestuursvoorzitter pastoor Te Boekhorst de jubilaris mede namens de beide koren o.a. voor zijn enthousiaste werkwijze en dankte hij hem voor zijn jarenlange en tomeloze inzet. Als waardering voor deze verdiensten speldde pastoor Te Boekhorst hem de medaille van de Gregoriusvereniging in zilver op en reikte hem de daarbij behorende oorkonde uit. Daarmee trad Simons in de voetsporen van zijn hoogbejaarde vader, van wie hij het klappen van de zweep leerde kennen en die zelf ook drager is van de Gregoriusmedaille in goud. Na zijn dankwoordje werden de kerkgangers en de leden van de koren en organist in de gelegenheid gesteld Joop een hand te drukken. Joop, namens kerkbestuur en beide koren nogmaals van harte gefeliciteerd. Van 5 tot en met 10 maart aanstaande is de jaarlijkse collecte van Jantje Beton. Wij rekenen op uw steun! Redactieadres: Castelostraat 20a Abonnementen: Campagnestraat 8 571739 571890 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur e-mail: deschanscastenrav@home.nl nr. 09 28 februari 2007 Bestuur en leidsters peuterspeelzaal 't Stekske 1 •L A 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1