orps Wad voot Castteiniray KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 ©571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 06 07 februari 2007 Zaterdag 10 feb. - 19.15 uur: Jaardienst Sjeng van de Pasch Overleden ouders Riek en Wim Geerets-Weijs Thei Seijkens en overleden familie Overleden ouders Willemssen-Martens en overleden familie Overleden ouders Philipsen-Jacobs en tevens Bert Philipsen Misdienaars: Casper, Stef, Jessey Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 De gezamenlijke kerkbesturen van het dekenaat Venray organiseren in samenwerking met Pelikaan Reizen van 17 t/m 21 september 2007 voor de leden van deze kerkbesturen een 5- daagse vlieg-busreis naar Rome. In totaal kunnen maximaal 55 personen aan deze reis deelnemen. Op dit moment is nog niet bekend of dit maximale aantal wordt volgemaakt met bestuursleden. Eventueel niet bezette plaatsen kunnen worden ingenomen door vrijwilligers, die zich op de een of andere manier inzetten voor de plaatselijke parochies. Degenen, die hiervoor belangstelling hebben, kunnen zich tot uiterlijk 20 februari a.s. aanmelden. Het is wel zaak om dit zo snel mogelijk te doen, omdat deze aanmeldingen in behandeling worden genomen op volgorde van binnenkomst. De kosten van deze reis bedragen 540,-- p.p. incl. luchthavenbelasting en bagagetoeslag. Er wordt gevlogen vanaf Weeze met Ryanair. In Rome wordt gereisd met een luxe touringcar met Nederlands sprekende buschauffeur. De 4 overnachtingen vinden plaats in een 4* hotel even buiten Rome. Voor meer informatie en/of aanmelding kunt u terecht bij Annemie Drüggen(tel. 571862) of bij Henk Classens(tel. 571781). Reageer wel snel, want vol is vol. Na onze publicatie vorig week over het spoorloos verdwenen dirigentenbokje van Joop Simons kregen we diverse reacties, waarvan één heel verrassende. Het opstapje bleek helemaal niet zoek te zijn, maar schijnt ongevraagd en zonder toestemming te zijn meegenomen t.b.v. een andere(?) dirigent en blijkt zich te bevinden in 'de Wis'. Het benieuwd ons wie of welke organisatie het opstapje met de grootst mogelijke spoed zal terugbezorgen. ROMEREIS OPSTAPJE DIRIGENT D

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1