V orps J KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 e-mail: deschanscastenray@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 @571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 05 31 januari 2007 Zaterdag 3 feb. - 19.15 uur: Toediening H. Vormsel Overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen Jan Geerets en fam. Geerets-Loenen Misdienaars: Jesse, Maud, Iris Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 De H. Mis van a.s. zaterdagavond staat in het teken van het H. Vormsel. De bisschop van het bisdom Roermond, Mgr. Frans Wiertz, zal tijdens deze viering de kinderen van groep 7 en 8 het sacrament van het H. Vormsel toedienen. Het jaar 2007 is in het bisdom Roermond een 'Jaar van het Gezin'. Om een aantal belangrijke thema's rond huwelijk en gezin onder de aandacht te brengen heeft de redactie van het bisdomblad 'De Sleutel' een speciaal themanummer uitgegeven. Het motto van dit pastorale jaarthema luidt: 'Wat geef je ze mee?' Dit is in de eerste plaats natuurlijk eenv raag aan jonge ouders, die voor de uitdaging staan hun kinderen op te voeden. Maar de vraag kan ook gelden voor grootouders, onderwijzers, pastores etc. Wilt u graag in het bezit komen van deze speciale 'De Sleutel', neem dan gerust een exemplaar mee achter in de kerk of neem contact op met een van de bestuursleden. Enige tijd geleden bleek het dirigentenbokje van Joop Simons plotseling spoorloos verdwenen en is tot op heden nog niet boven water gekomen. Handrie Wismans zorgde voor een tijdelijke oplossing door een (te)klein bijzettafeltje van de juiste hoogte ter beschikking te stellen. Onlangs heeft Piet Hoeijmakers(van Lea) pro Deo een nieuw opstapje voor Joop gemaakt, waarvoor de fa. Teunissen(Ysselstein) de materialen gratis beschikbaar stelde. Joop torent, staande op een fraai bokje, dus weer boven al zijn onderdanen uit en kan iedereen weer met een dwingende blik in de ogen zien. Piet en fa. Teunissen, onze hartelijk dank voor jullie medewerking(ook namens Joop). 4r H. Vormsel Jaar van het Gezin Opstapje dirigent D C

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1