Vur boerebruudspaar, de prins en zien prinses ziede beej Ovivo an ut juuste adres. En mand mit lekkers gevuld dat is woarvan wurd gesmuld Alaaf! contact met ons op Bundeling landelijke collectes Zoals reeds eerder vermeld, gaan we dit jaar als proef van start met de bundeling van een aantal landelijke collectes. Het gaat hierbij om de volgende acht fondsen: KWF Kankerbestrijding Nationaal Fonds Kinderhulp Nederlands Astma Fonds Nederlandse Rode Kruis Nierstichting Nederland Reumafonds Stichting Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten Prins Bernhard Cultuurfonds Aanvankelijk wilden we ook Jantje Beton bij de bundeling betrekken, maar dit fonds heeft aangegeven dat men vooralsnog niet aan de bundeling wil deelnemen. Omdat de peuterspeelzaal 50 van de opbrengst van de collecte voor dit fonds mag houden, blijft de situatie voor wat betreft Jantje Beton ongewijzigd. Van de gemeente Venray hebben we inmiddels een vergunning ontvangen om voor de genoemde fondsen te collecteren. De collecte wordt gehouden in week 9, de week van 25 februari t/m 3 maart. Omdat in alle kerkdorpen van onze gemeente de collectes voor de nationale fondsen gebundeld gaan plaatsvinden, hebben we afgesproken dat er in alle dorpen in dezelfde week gecollecteerd zal gaan worden. Week 9 wordt dan ook de Week van de Goede Doelen in alle dorpen van de gemeente Venray. Het Dorpsradenoverleg zal zorgen voor een publicatie in Peel en Maas. De komende vier weken zullen we telkens twee fondsen in De Schans extra aandacht geven. Want één ding mag duidelijk zijn: al deze acht fondsen verdienen onze financiële steun. Ze doen zo'n geweldig werk, waar ook wij of iemand uit onze familie- of kennissenkring wellicht van profiteren of gaan profiteren. Geef dus royaal voor het Goede Doel! Over de wijze, waarop de collecte zal plaatsvinden, wordt u nog nader geïnformeerd. Comité Bundeling Landelijke Collectes (Dini Classens, Nel Kuijpers, Jan Strijbos, Jac Vennekens). Heesweg 9, Meerlo 0478-697271 Wo-do-vr A 13.30-17.00 uur Za 10.00-15.00 uur Cijferscorrect is uw partner voor duidelijk, vakkundig en helder financieel en fiscaal advies met een persoonlijke benadering en directe begeleiding. Tevens zijn wij uw begeleider bij het opstarten van een onderneming. 16 Vtlministrafiekanloor Cijferscorrcct v.o.f'. I.amber tusst raai 15A 5806 AM Suoi«cii Telefoon: 0478-691177 Mobiel.: 06-21695925 www.cij ferscorrect. nl infoV/cij ferscorrect. nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 16