Aan alle inwoners van Castenray Even, toen ik dit artikel begon te schrijven moest ik toch wel even nadenken wat voor titel ik hierboven zou zetten. Bouwnieuws is voorbij dus dit kon niet meer. Wat ik wel denk is dat ik kan beginnen met ons nieuwe logo. Vrijdag tijdens onze receptie heb ik met recht lovende woorden gesproken over onze architect. Maar toen ik de aanpassing zag van ons logo dacht ik, wat zijn wij toen stom geweest, want eigenlijk hebben wij een goede tekenaar in ons midden. Ben proficiat want dit doet niet onder voor een professionele tekenaar. Terug naar de receptie van vrijdag. Hebben jullie ook zo genoten? Ik wel en vooral van de enorme fijne, spontane sfeer die er was. Ook onze gasten lieten dit duidelijk merken en genoten hier met volle teugen van maar ook van de uitstraling die ons nieuwe gebouw nu heeft. Erg, erg veel lof heb ik mogen ontvangen wat ik dan ook gretig ook namens jullie allemaal heb aangenomen. Als ik alle veren op een en dezelfde plek had gestoken die wij toegestoken hebben gekregen dan had ik zeker die avond niet meer kunnen lopen. Welgemeend spontaan volbewondering waren de opmerkingen en constant werd er de vraag gesteld, hoe is dit toch mogelijk in en door zo'n kleine gemeenschap? Bij ons, in ons dorp, hoefje aan zoiets niet te beginnen en zeker niet op deze manier enz. Ja mensen en dit is waar ik zo trots op ben en waar ik van heb genoten want bij ons was het wel mogelijk en het is gewoon goed gelukt. Gewoonweg prachtig, wij zijn hier als bestuur apen trots op. Want ook de anderen van het bestuur ontvingen deze complimenten. Een ander ding waar wij trots op zijn is de plaquette die geschonken is door Theo Arts. Toen wij de tekst besproken wat er op moest komen te staan, hadden wij niet durven dromen dat de tekst er zo duidelijk en welsprekend op uit zou komen. Wij vinden het een echte versiering aan het gebouw en het spreekt uit wat wij er mee willen zeggen. Een min punt op die avond is dat er altijd wel iets vergeten wordt. Ook dit is mij over komen. Bij het benoemen en ophalen van enkele bestuursleden heb ik onze Wim vergeten te vermelden. Een onvergeeflijke en oerstomme fout, want ondanks zijn enorme drukke werkzaamheden, was het wel Wim die vlug even bij sprong als wij hier om vroegen. Ook achter de schermen met vergaderen was Wim van de partij. Wim ook jij dank je wel voor al deze inzet en ik hoop dat ik het nu een beetje goed kan maken want ik meen dit oprecht. Na dit fijne weekend wordt de normale draad van de week weer opgepakt. Ook in ons gebouw zal dit gaan gebeuren. De laatste restjes zullen afgewerkt gaan worden de komende dagen en de normale gang van zaken en afspraken hierover zullen weer toegepast worden. Dit houdt o.a. in dat een ieder die van het gebouw gebruik maakt dit netjes achter dient te laten ook de toiletten. Even weer de puntjes op de ie en iedereen kan ontzettend lang genieten van dit mooie gebouw. Binnen kort kan iedere vereniging een uitnodiging verwachten om uitleg te krijgen over al het vernieuwde en nieuwe apparatuur. Indien er nog wensen zijn voor aanpassingen graag deze dan op die avond in te leveren op papier. Dank je wel.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 5