KERKBERICHTEN Dorps Wad voor Castenray Gevonden: 'A Redactieadres: Castelostraat 20a @571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 @571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 02 10 januari 2007 Jaardienst Grad Tielen Jaardienst Jan Thielen Misdienaars: Chris, Anne, Jessey Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270 Afgelopen zaterdag werd na de H. Mis geheel in zijn stijl(op bescheiden wijze dus) afscheid genomen van de 86-jarige Handrie Wismans als lid van het kerkkoor. Als groot liefhebber van het Gregoriaanse kerkgezang zong Handrie met kerstmis 1937 zijn eerste 'Puer natus est'. Nu, ruim 69 jaar later, vond Handrie het met het afsluiten van de kersttijd(Driekoningen) welletjes en heeft hij er een punt achter gezet. Hoewel hij voor zijn leeftijd nog in een redelijk goede gezondheid verkeert, werd het hem toch wat teveel. Zijn gehoor laat hem wat in de steek, hij kon het niet meer zo goed bijbenen en iedere donderdag dat 'geschravel' 's avonds voor een uurtje repetitie ging niet meer van harte. De samenzang met het dameskoor had hij al eerder op zeer laag pitje gezet. Toen Handrie er 60 jaar als lid van het kerkkoor had opzitten, werd hij onderscheiden met de welverdiende 'Pro Ecclesia'. Deze onderscheiding en het aansluitende feestje heeft Handrie indertijd zo geweldig gevonden, dat hij vindt, dat de 9 jaren die nog volgenden reeds in deze onderscheiding waren inbegrepen en dat nu aan zijn afscheid geen aandacht besteed hoefde te worden. Weinigen zullen Handrie met zo'n staat van dienst voorgegaan zijn en waarschijnlijk nog minder zullen hem volgen, voorwaar een uniek feit. Met vol respect voor jouw besluit en dank voor jouw jarenlange inzet voor het kerkkoor wensen wij jou nog een lang leven toe in goede gezondheid samen met Riek en de (achter- en klein)kinderen en we hopen jou nog vaak als aandachtig luisteraar in de kerk te zien. (P.S.: je hoeft er geen schuldgevoelens over te hebben, datje niet voor een vervanger gezorgd hebt!). Het kerkbestuur/kerkkoor. Paraplu gevonden in de past. Verheggenstraat. Susan Swinkels tel: 571820. Zaterdag 13 jan. - 19.15 uur: AFSCHEID HANDRIE WISMANS SoQams

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1