REDACTIONEEL. Abonnementen. De prijs van een abonnement op dorpsblad De Schans wordt in 2007 niet verhoogd en blijft dus €11,00. J Wij vragen u dringend uw abonnement zo spoedig mogelijk, doch vóór 1 februari, te voldoen. Dit kan door overboeking naar bankrek. nummer 13 87 93 867 t.n.v. De Schans, Castenray of contant in een envelop voorzien van naam en adres bij Hay Strijbos, Campagnestraat 8 in de brievenbus. De postabonnees zijn geïnformeerd over de kosten van een abonnement. Wij vragen u het bedrag van 62,04 zo spoedig mogelijk te voldoen zoals aangegeven in de brief. Vrijwilligers De Schans. Frank Weijs stelt elke week De Schans samen. Bij hem komen alle berichten van verenigingen en de advertenties binnen. Meestal en bij voorkeur via internet. Henk Kleeven is, wegens verhuizing naar Venray, gestopt met kopiëren van De Schans. Henk nogmaals bedankt voor je medewerking en wij wensen jou en Koos veel woonplezier in Venray. Mart Baltussen komt in 2007 het kopieerteam versterken. Hij mag weer naar school en gaat samen met Ger Weijs een keer in de vier weken in basisschool De Stek De Schans kopiëren Mart, succes. Naast Ger en Mart zorgen de volgende vrijwilligers dat De Schans wordt gekopieerd* Rose van Eck/Jac Hesen, Ger Peeters/Mart Strijbos, Genit Strijbos/Hay Strijbos. De leerlingen van groep 7 en 8 bezorgen elke week De Schans bij de Castenrayse abonnees. Alle vrijwilligers hartelijk dank voor jullie inzet en bijdrage aan de leefbaarheid van Castenray. T>e redactie wenst iedereen een fijn en voorafgezand 2007.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 2