mm STICHTING "DE HEESAKKER" 9 - Door de verbouwing is het erg druk in de straat met geparkeerde auto's, waardoor er bijna geen plaats meer is voor de ouders om kinderen veilig te brengen en te halen. 6. rondvraag met team: - Ziekmelden van kinderen, kan dat ook via de mail; nee, want niet iedere dag wordt de mail s'morgens gelezen. - Femke wenst iedereen alvast prettige kerstdagen en een fijne jaarwisseling. 7. Algemene punten zonder team: - Overgebleven punten intocht; Er zijn nog enkele punten besproken. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - Brief voor Veolia wordt opgesteld door Wilbert en bekeken door Henny en Erik. - De receptiebezoeken zijn ingevuld 9. Aandachtspunten, volgende vergadering: - Schoolcarnaval Volgende vergadering: 6 februari 20.00 uur. 10. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering. Wij wensen iedereen fijne Kerstdagen en een gezond en sportief Nieuwjaar!!!! Groene Kruis is een begrip in Noord-Limburg. Al generaties lang komen onze medewerkers bij de mensen thuis voor huishoudelijke hulp,, verzorging en verpleging. Groene Kruis Zorg aan Huis behoort tot de vijf beste zorgdiensten van Nederland. Zo bleek uit een landelijk onderzoek onder 55.000 thuiszorgklanten. Dus zeg tegen uw huisarts, specialist of GIZ dat u het Groene Kruis wilt als u thuis zorg nodig heeft. Dan heeft u zekerheid. Professionele wijkzorg is nu eenmaal ons vak. Bel gerust voor een afspraak. wv Klantenservice 077-320 95 95 Meer info? Kijk op www.zgnl.nl Namens stichting "DE HEESAKKER" Jos Willems, voorzitter Rose van Eek, secretaris Lonneke Voermans, penningmeester Jac Wismans, bestuurslid Jan Nelissen, bestuurslid Wil Willems, bestuurslid Dave Clephas, bestuurslid Jos Loonen, kantinebeheerder. Secretariaat: R.M.YV. van Eek, Horsterweg 39,5811 AA Castenray Tel. 0478-571187 'Tl i II ZORG GROEP '*V 'ÏS "''.li Noord-Limburg Goede zorg? Geen probleem!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 9