8 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 12 december 2006 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 31 oktober jl. - Er zijn geen op of aanmerkingen - Notulen zijn akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Uitnodiging tafeltennistoernooi; hier doen we niet aan mee. 4. Algemene punten: - MR verslag; Pastoor te Boekhorst blijft de voorbereidingen doen voor de communie en het vormsel. Alle leerkrachten van de groepen 7en 8 hebben een bijeenkomst gehad en men was zeer positief over dit overleg. Schoolzwemmen is besproken. De MR heeft zijn complimenten uitgesproken over het snel en goed opzetten van de TSO door de OR. Het jaarplan en jaarverslag zijn doorgenomen. Ramses en Femke werken aan het Arboplan. - Nabespreking intocht Sint; Wederom goed verlopen. Ook het team was zeer tevreden over de dag. Kinderen die niet (meer) hier op school zitten mogen normaal met de leeftijdsgenoten een handje geven en deze keer werden ze apart naar boven geroepen. We kunnen misschien beter van te voren zeggen dat de kinderen aan mogen sluiten bij de leeftijdsgenoten, het is dan aan de ouders om de kinderen te stimuleren om dit te doen; dit wordt door het team meegenomen. Normaal wordt er nog eerst een liedje gespeeld om Sint en Piet de kans te geven om rustig te vertrekken; ook dit neemt het team mee. - TSO De voorlichtingsavond is redelijk bezocht, er is nog veel over de aan- en afmeldprocedure gesproken, maar deze blijft voorlopig toch zoals het nu is. We bekijken dit weer bij de evaluatie. We starten het overblijven op vrijdag pas op nadat er 3 vaste overblijfkinderen zijn. Als er meer kinderen zijn dan verloopt het overblijven soepeler. 3 overblijfkrachten willen een basiscursus volgen. Er wordt subsidie aangevraagd bij de SPOV voor de gemaakte en nog te maken onkosten. - Voor- en naschoolse opvang Wij als OV doen hier nog niets aan, dit is iets voor de SPOV. - Kerstviering Het programma is doorgenomen en de taken zijn verdeeld. Brigadieren graag aanpassen; 8.45 en 12.00 uur. 5. Punten onderwijsteam: - Wie regelt de indeling van het tuinonderhoud; Maria - Samenstelling kleuren voor de verbouwde school; Femke geeft uitleg bij de plattegrond met de nieuwe kleuren voor het hele gebouw. Dit ziet er veelbelovend uit! - Er zal hoogstwaarschijnlijk in januari een brief naar alle ouders gaan waarin gevraagd word voor hulp bij verschillende werkzaamheden (schilderen ed) - Sinds kort rijdt de lijnbus door de straat voor de school, er is een protestbrief naar Veolia gestuurd omdat dit gevaarlijke situaties opleverd. - We willen als oudervereniging ook een protestbrief sturen naar Veolia en naar de dorpsraad en de gemeente. r&sassph

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 8