Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. We wensen alle gebruikers en inwoners van Castenray Prettige Feestdagen en een Gelukkig Nieuwjaar Bestuur de Wis. de korf verdwijnen. Ook het volgende doelpunt kwam uit handen van Kim Dircks, ook nu met een afstandschot. Het dak ging eraf in 't Brugeind, echter stonden er nog een aantal minuten op de klok. Debbie Wismans wist het laastste schijntje kans van de Spoordonkse Girls te doen vervagen. Zij scoorde met een strafworp de 8-5, dit was tevens de einduitslag. Zeer tevreden kunnen we terugkijken op 2006, waarbij we momenteel de gele trui om onze schouders dragen. Vooral Joop is zeer blij met deze kleur, die toch beter bij zijn haarkleur past. Ook mochten we nog genieten van een super wedstrijd van de dames van het tweede. Een 0-4 achterstand, wisten zij feilloos om te buigen naar een 6-5 overwinning, grote klasse!! Daarmee bezet het tweede ook de le plaats, Super!! Met zijn allen gaan we genieten van de heerlijke caloriebommen die voorgeschoteld worden met Kerst. We hebben het verdiend, al zeggen we zelf. Fijne Kerstdagen en een gezond en sportief 2007, wij hebben er zin in!! Groetjes SVOC'01 http ://homewanadoon 1/bata vierencastenrav/ Scoreprogramma N.H.B. Beste schutters, zoals jullie wel zullen weten, heeft de N.H.B. een website die is actief via http ://nhbinveto.nl/. Op deze site worden alle geschoten punten van de handboogcompetitie van de 25 meter 1 pijl recurve en de 25 meter compound ingevuld. De punten van regio 114, dit is Noord-Limburg worden ingevuld door Mart Smulders. Hier nog enkele gegevens voor u de site op gaat, de Batavieren nemen alleen deel aan het 25 meter 1 pijlverenigingsnummer Batavieren is 1146, regio nummer is 114 of wel regio Noord Limburg. Op deze site kunt u alle geschoten punten vinden, die landelijk geschoten zijn. Bestuur en leden van Handboogschutterij De Batavieren Castenray wenst U alle fijne feestdagen en een voorspoedig 2007 toe. ^==3=S* W

Castenrays dorpsblad De Schans | 2006 | | pagina 7